5.–7. septembrī • Rīga, Latvija

“Riga Food” – nozares centrālais notikums Baltijas valstīs!

Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ķīpsalā ikviens gardēdis var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, savukārt profesionāļi – smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.Par izstādi


Ekspozīcija

Piedalās 420 uzņēmumi no 30 valstīm, šogad 9 valstu nacionālie stendi. Apmeklē – gardēži un profesionāļi no visas pasaules.

keyboard_arrow_right

Starptautiska platforma
“B2B Marketplace”

Lai atrastu jaunus klientus, sadarbības partnerus un jaunus noieta tirgus, ikvienam “Riga Food” dalībniekam ir iespēja izveidot savu profilu “B2B Marketplace” un vienoties par klātienes tikšanās laikiem izstādē.

keyboard_arrow_right

Pārtikas kvalitātes konkurss

Pirmo reizi Baltijā notika prestižs konkurss “The Baltic Taste Award”, kura mērķis ir noskaidrot kvalitatīvākos pārtikas produktus, izcelt labākos starptautiskā mērogā, veicināt ražotāju un viņu produktu atpazīstamību, publicitāti un noietu.

keyboard_arrow_right

Ziņas

Vairāk ziņu

Dalībnieku ziņas 2024

Vairāk ziņu

Konkursa “The Baltic Taste Award” dalībnieki

Konkursu organizē:
Logo - Pavāru klubs
Logo - BT 1
Logo - AREI
Sadarbībā ar:
Logo - Zemkopības ministrija

Statistika 2023

21 381

apmeklētāji

30

pārstāvētas valstis

423

dalībnieki

Foto un video

Atbalsta

Izstāde iesaka