5.–7. septembrī • Rīga, Latvija

“Riga Food” – nozares centrālais notikums Baltijas valstīs!

Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ķīpsalā ikviens gardēdis var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, savukārt profesionāļi – smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.Par izstādi


Daudzveidīga ekspozīcija

“Riga Food” ir starptautiski atzīta izstāde ar lielu ārvalstu uzņēmumu un nacionālo kopstendu skaitu. Piedalās vairāk nekā 420 uzņēmumu no 30 valstīm, apskatāmi 12 valstu nacionālie stendi.

keyboard_arrow_right

“B2B Marketplace” biznesa izaugsmei

Lai atrastu jaunus klientus, sadarbības partnerus un jaunus noieta tirgus, ikvienam “Riga Food” dalībniekam ir iespēja izveidot savu profilu starptautiskajā platformā “B2B Marketplace” un vienoties par tikšanās laikiem izstādē.

keyboard_arrow_right

Pārtikas kvalitātes konkurss

Jau otro reizi izstādē notiks konkurss “The Baltic Taste Award”, kura mērķis ir noskaidrot Baltijas valstu kvalitatīvākos pārtikas produktus, izcelt labākos starptautiskā mērogā, veicināt ražotāju un viņu produktu atpazīstamību, publicitāti un noietu.

keyboard_arrow_right

Ziņas

Vairāk ziņu

Dalībnieku ziņas 2024

Vairāk ziņu

Konkursa “The Baltic Taste Award” dalībnieki

Konkursu organizē:
Logo - Pavāru klubs
Logo - BT 1
Logo - AREI
Sadarbībā ar:
Logo - Zemkopības ministrija

Statistika 2023

21 381

apmeklētāji

30

pārstāvētas valstis

423

dalībnieki

Foto un video

Atbalsta

Izstāde iesaka