Atsauksmes par “Riga Food 2022”

Ints Vīksna
Ints Vīksna

Latvijas Tehnoloģiskā centra direktors

Latvijas Tehnoloģiskais centrs ir ilggadējs Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 sadarbības partneris. Jau vairāk nekā 21 gadu izstādē “Riga Food" organizējam ekspozīciju “Inovācija pārtikai”.

Mēs un mūsu sadarbības partneri, inovatīvie uzņēmumi, pētniecības iestādes un universitātes, esam gandarīti par iespēju līdzdarboties tik interesantā, profesionāli organizētā pasākumā pārtikas nozares profesionāļiem un ne tikai.

Dalība izstādē “Riga Food” ir lielisks atspēriena punkts, iespēja tikt pamanītiem gan vietējā tirgū, gan iziet starptautiskajā tirgū inovatīviem, radošiem un uzņēmīgiem uzņēmējiem. Daudziem inovatīvajiem pārtikas nozares ražošanas uzņēmējiem šī ir pirmā starptautiskā izstāde, un iegūtā pieredze ir ļoti svarīga turpmākajām izstrādēm un attīstībai.

Izsakām lielu pateicību par sadarbību Rolandam Nežbortam un viņa lieliskajai komandai. Uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Gunta Duka
Gunta Duka

Latvijas Maiznieku biedrības (LMB) izpilddirektore

Neskatoties uz sarežģīto globālo situāciju pasaulē un arī valstī, izstāde “Riga Food 2022” maizniekiem pagāja aktīvi, un ir liela motivācija tupināt iesākto savās ražotnēs. Pēc trīs gadu pārtraukuma izstādē notika maizes konkurss “Ēdiens kā zāles”, ko organizēja Latvijas Maiznieku biedrība sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1, Latvijas vadošajiem diētas ārstiem un uztura speciālistiem ar Zemkopības ministrijas un uzņēmuma “Gemoss” atbalstu. Konkurss guva lielu ražotāju atsaucību – piedalījās deviņi uzņēmumi ar 20 maizes paraugiem, kas tika novērtēti ar zelta un sudraba diplomiem, uzsverot produktu augsto uzturvērtību un izcilās garšas īpašības.

Tikai šādā izstādē, kas ir gada nozīmīgākais pārtikas nozares pasākums, uzņēmumi var gūt lielāku atpazīstamību, satikt kolēģus, partnerus un patērētājus. Trīs izstādes dienas Latvijas nacionālajā kopstendā maiznieku ekspozīcijā pagāja nemanot, baudot apmeklētāju interesi, atzinīgus vārdus un novērtējumu.

LMB izsaka pateicību ilggadējam sadarbības partnerim BT 1, personīgi vadītājam Viesturam Tīlem, kā arī visiem Izstāžu centra darbiniekiem par pozitīvo attieksmi, sapratni un atbalstu, lai maiznieki tik sekmīgi varētu piedalīties “Rīga Food”.

Daina Saktiņa
Daina Saktiņa

Agroresursu un Ekonomikas institūta (AREI) nacionālo kopstendu projekta vadītāja

Paldies “Riga Food” organizatoriem par izturību, spēju pielāgoties laikam un situācijām, kas nav bijušas vieglas ne cilvēkiem, ne Latvijas un pasaules ekonomikai. Salīdzinot ar citām lielajām Eiropas starptautiskajām pārtikas izstādēm, “Riga Food” ir neliela mēroga. Taču tā ir atradusi un attīsta savu specifisko nišu – vieta augstas raudzes talantu konkursiem ēdināšanas un apkalpošanas nozarē, kas virza šo izstādi kļūt par nozīmīgu “spēlētāju” Eiropā, līdztekus popularizējot Latvijas garšas pasaules pārtikas ekspertu vidū. AREI nacionālo kopstendu projekts izsaka pateicību BT 1 par ilgo un produktīvo sadarbību Latvijas nacionālā kopstenda organizēšanā un daudzu Latvijas pārtikas ražotāju eksportspējas veicināšanā.

Vija Tirzmale
Vija Tirzmale

“Reaton” Pārtikas departamenta Mārketinga daļas vadītāja Baltijā

Starptautiskā pārtikas industrijas izstāde “Riga Food” ir lieliska vieta, kur tikties ar nozares profesionāļiem, pārrunāt jaunumus un nākotnes plānus. Mums ir ļoti svarīgi, ka izstādē “Riga Food” varam turpināt tradīciju – atbalstīt nozīmīgu Latvijas pavārmākslas notikumu – profesionālo konkursu “Latvijas gada pavārs”, kur sacensību uzvarētājam tiek pasniegta “Reaton” zelta pavārnīca.

Sniegole Zavadskiene (Snieguole Zavadskiene)

“Sotukai” direktore (Lietuva)

Rīgā bija izcila izstāde! “Riga Food 2022” valdīja draudzīga atmosfēra, bija plašs apmeklētāju loks. Izstādē iepazināmies ar daudziem interesantiem uzņēmumiem un ieguvām jaunus biznesa, B2B kontaktus. Daudzi, tāpat kā mēs, bija no Lietuvas. Trīs dienas pavadījām aizrautīgās sarunās, kuru laikā saņēmām lielu skaitu pozitīvu atsauksmju par mūsu produktiem.

Šuhrats Tursunovs (Шухрат Турсунов)

“Davr Metall” menedžeris (Uzbekistāna)

“Riga Food 2022” aizritēja brīnišķīgi un galvenais – produktīvi, viss ieplānotais izdevās. Mūsu uzņēmuma vārdā izsaku pateicību izstādes organizatoriem. Ceļojums no Uzbekistānas nebija veltīgs! Paldies!