BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Par Izstāžu centru

Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā ir plašākais specializētais izstāžu centrs Baltijas valstīs. Izstāžu centrs ir piemērots apjomīgu un tehniski sarežģītu pasākumu rīkošanai, tas ir viegli transformējams, nodrošinot nepieciešamo zāļu skaitu un izvietojumu. Izstāžu centrs lepojas ar profesionālu un pieredzējušu komandu.

Izstāžu centram Ķīpsalā ir divas stacionāras izstāžu halles (9200 m² un 5700 m²) un vairākas stacionāras konferenču zāles (680 m², 250 m², 88 m², 40 m²).

Izstāžu centra hallēs tiek rīkoti starptautiski kongresi, forumi un semināri tūkstošiem delegātu. Latvijas prezidentūras ES padomē ietvaros Ķīpsalā notika konference „eHealth Week 2015”, starpparlamentāra konference par Eiropas Savienības Kopējās drošības un aizsardzības politikas un Kopējās ārējās un drošības politikas jautājumiem, COSAC plenārsēde.

Apsverot tehniskās un organizatoriskās iespējas, Starptautisko izstāžu centru Ķīpsalā par piemērotāko vietu NATO Parlamentārās asamblejas pavasara sesijas rīkošanai Rīgā 2010. gada maijā atzina arī NATO Parlamentārās asamblejas Starptautiskā sekretariāta eksperti.

Izstāžu centrā Ķīpsalā ir notikuši tādi pasaulslaveni mūziklu iestudējumi kā „Mūzikas skaņas”, „Vestsaidas stāsts”, „Les Misérables”. Kopš 2004. gada ik gadu BT 1 Ķīpsalā rīko Ziemassvētku koncertus, kuros piedalās opermūzikas un populārās mūzikas zvaigznes kopā ar vairākiem koriem un orķestri. Tāpat šeit notiek dažāda mēroga tautas deju, mūsdienu deju un sarīkojuma deju koncerti un starptautiskas sacensības.

Ķīpsalas halle var uzņemt līdz pat 7000 klausītāju stāvkoncertā vai 6500 viesus korporatīvajā pasākumā, nodrošinot visas masu pasākumam nepieciešamās ērtības.
Kā nokļūt?

Sabiedriskais transports
No centra līdz pieturai “Ķīpsala”:

trolejbusi Nr. 5, 9, 12, 25
autobusi Nr. 13, 30, 37, 41, 53, 57

57. autobuss kursē no Abrenes ielas līdz Starptautiskajam izstāžu centram Ķīpsalā. Tuvākās pieturas: “Rīgas Tehniskā universitāte” un “Kaiju iela”

No pieturas “Ķīpsala” uz centru:
trolejbusi Nr. 5, 12, 25
autobusi Nr. 13, 30, 37, 41, 53, 57
Taksometrs „Baltic TAXI”, tālr.: 8500

Top