BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Par uzņēmumu

„Mēs esam biznesa mārketinga kompilācija – organizējam, menedžējam citu uzņēmēju biznesu. Esam savedēji!” – tā Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle.

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ir pilna servisa izstāžu sabiedrība, kas rīko augsta līmeņa starptautiskas un nacionālas izstādes, forumus, gadatirgus, koncertus un uzvedumus jau kopš 1995. gada.

BT 1 ir kļuvis par vadošo izstāžu rīkotāju Baltijas valstīs, organizējot nozīmīgākās pārtikas un būvniecības industrijas, skaistumkopšanas, tūrisma, izglītības, mašīnbūves, metālapstrādes un citu nozaru izstādes. Ik gadu BT 1 rīko vairāk nekā 30 izstādes, pārstāvot visas reģionam aktuālās tautsaimniecības nozares.

Uzņēmumi BT 1 rīkotās izstādes izmanto savu biznesa mērķu sasniegšanai – izzināt tirgu, atrast noieta tirgus, aprunāties ar nozares spēlētājiem, satikt potenciālos klientus un sadarbības partnerus, iepazīstināt ar saviem produktiem un pārstāvētajiem zīmoliem utt.

BT 1 cieši sadarbojas ar dažādu nozaru asociācijām, kas bieži vien ir izstāžu līdzorganizatori. Asociāciju iesaiste ne tikai papildina pasākuma kvalitatīvo saturu, bet arī veicina uzņēmējdarbības un tautsaimniecības attīstību, tādējādi radot uzticamību gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmumiem.

BT 1 izstāžu pārstāvniecības ir vairākos desmitos valstu visā pasaulē, kas veicina konkrētās valsts biznesa tūristu nokļūšanu Rīgā. Viena izstāde pulcē aptuveni 1000–3500 biznesa tūristu, kas ievērojami ietekmē tautsaimniecības attīstību.


"Mēs esam liela, saliedēta komanda, kas tikai kopā spēj noorganizēt kvalitatīvu izstādi. Mūsu komanda apvieno dažādu jomu profesionāļus, kas ir pieredzes bagāti, spēj ātri reaģēt dažādās situācijās un ir gatavi uzņemties atbildību. BT 1 komandas vērtība ir individuāla pieeja katram klientam. Mūsu uzņēmums un tā darbinieki nepārtraukti attīstās, lai nodrošinātu labāko servisu," – tā Viesturs Tīle.Top