BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Agresīva kaisle latviešu smukulīša izpildījumā festivālā “Erots”

Profesionālais latviešu striptīzdejotājs OJ festivālā “Erots” demonstrēs Amerikā apgūtās prasmes dejot seksuāli vīrišķīgajā Magic Mike stilā. Agresīvais dejas stils, kas apvienots ar lēnām un seksīgām kustībām, labas mūzikas pavadībā garantēti izkausē dāmu sirdis. Nāc un baudi pikanto priekšnesumu 21. un 22. februārī Ķīpsalas hallē!


Mūzika, kustības un deja – tas viss veido OJ pasauli. Dejot viņš sāka 16 gadu vecumā, kad bija fanātiski aizrāvies ar hiphopa dejām. Aptuveni 22 gadu vecumā seksīgais dejotājs saprata, ka vēlas mainīt deju stilu un turpmāk dejā izcelt savu vīrišķību. Tā sākās viņa ceļš uz latviešu striptīzdejotāju grupu “Male Empire Night_out Show”.

Pavedinošā dejotāja pirmā lielā uzstāšanās notika tieši uz Ķīpsalas skatuves “Erotā 2016”, un no tās dejotājs atceras lielo stresu pirms uzstāšanās. OJ atzīst, ka tagad ir guvis pamatīgu rūdījumu un pāris sekunžu laikā māk noteikt, kāda deja kurai sievietei būs vispiemērotākā: “Visspilgtāk atmiņā ir palikuši šovi Amerikas tūrēs un uzstāšanās Eiropas solo čempionātā. Bet arī “Erots 2020” apmeklētājiem es nelikšu vilties! Tas noteikti būs viens no maniem labākajiem priekšnesumiem!”

OJ ir prasīgs pret sevi – viņš zina, ka ir jāstrādā, lai kaut ko sasniegtu. Arī sportiskais augums ir rezultāts daudzām stundām, kas svīstot pavadītas sporta zālē. Atlētiskais torss un noslēpumainais acu skatiens savaldzina tūkstošiem meiteņu visa pasaulē. Ik rīta dušas stāsti Instagram meiteņu sirdis uzkurina visai dienai. Pat siekalas saskrien mutē! Varam pačukstēt, ka viņa sirds joprojām ir brīva. Lieliskais pavedinātājs par vislabāko atpūtu atzīst ceļošanu.

“Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! 21. un 22. februārī perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām! Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem! “SexyStyle Academy” zonā izzini baudas anatomiju un labsajūtas psiholoģiju, kā arī saņem iedvesmu jauniem seksīgiem eksperimentiem. Sajūti, izzini, baudi un piedalies!

Festivālā “Erots” varēsi arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ja vēlies būt pavisam tuvu māksliniekiem un gūt pavisam īpašu pieredzi, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes pieejamas “Biļešu servisa”’ kasēs visā Latvijā (www.bilesuserviss.lv), kā arī www.bezrindas.lv. Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta “Sexy Style”, “One Touch”, “SM-studio” un “Bellevue Park Hotel Riga”. Informatīvie atbalstītāji: “TVNET”, “Travelnews.lv”, “Žirafe”, “Tauta.lv”, “Draiskajiem”, “Radio NABA”, “Vipi.lv”, “slavenibas.lv”, “krusttevs.com” un “CityRiga.lv”.

“Erota 2020” norises laiki:
21. februāris 20.00–03.00
22. februāris 19.00–03.00

Plašāka informācija: www.erots.lv, facebook.com/ErotsLV/ un instagram.com/erots.lv/

Seko OJ aktivitātēm: instagram.com/ojstrip/

1751394154_9960.jpg
1996794401_9960.jpg
1095629272_9960.jpgTop