BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Informēs par tūrisma izstādi “Balttour 2020” un biznesa forumu!

21. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas nozīmīgāko tūrisma notikumu – izstādi-gadatirgu “Balttour 2020”, kā arī par biznesa forumu tūrisma profesionāļiem un nozares aktualitātēm.

Preses konference notiks otrdien, 21. janvārī, plkst. 13.00 viesnīcas “Avalon Hotel and Conferences” restorānā 1. stāvā (adrese: 13. janvāra ielā 19, Rīgā).

Preses konferencē piedalīsies:
Inga Kavaca, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente
Inese Šīrava, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departamenta direktore
Enriko Ružickis, “Novatours” pārdošanas direktors
Juris Žilko, “Exit Rīga” projekta vadītājs
Asnāte Ziemele, Latvijas Lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” prezidente
Dainis Bricis, izstādes “Balttour 2020” projektu vadītājs

Mediju pārstāvji varēs iepazīties arī ar Latvijas gastronomiskā tūrisma jaunumiem!

Lielākā ceļojumu izstāde Baltijā
No 31. janvāra līdz 2. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”. Izstādes hallē “Apceļo Latviju!” par tūrisma piedāvājumiem informēs visu Latvijas reģionu pārstāvji. Ceļotgribētāji varēs uzzināt ne tikai par jau esošajiem tūrisma objektiem reģionā, bet arī par jaunākajām pastaigu takām, skatu torņiem, muzejiem, aktīvās atpūtas iespējām, pilīm, muižām un daudz ko citu. Savukārt hallē “Atklāj pasauli!” ikviens varēs uzzināt par jaunākajiem tūrisma objektiem, izveidot savus maršrutus un gūt vērtīgus padomus veiksmīgākai ceļošanai. Dažādu valstu tūroperatori, tūrisma aģentūras un citi nozares uzņēmumi piedāvās izdevīgākos ceļojumus un aktīvās atpūtas galamērķus teju 200 pasaules valstīs! Vairāk: www.balttour.lv

“Balttour” biznesa forums profesionāļiem
29. janvārī “People Work” telpās (Ernesta Birznieka-Upīša ielā 21) notiks “Balttour 2020” biznesa forums. Foruma eksperti stāstīs par aktuālāko tūrisma digitālajā mārketingā, Z paaudzes uzrunāšanu, Latvijas influenceru īpatnībām, tūrisma nozares uzdevumiem 2020. gadā un daudz ko citu. Jaunumus prezentēs Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic”. Programma mājaslapā: www.balttour.lv/forum

Izstādi-gadatirgu “Balttour” un biznesa forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Mediju pārstāvju ievērībai!
Lūdzam laikus akreditēties darbam izstādē “Balttour 2020” un elektroniski aizpildīt akreditācijas anketu www.bt1.lv sadaļā “Medijiem”. Akreditācija notiks līdz 29. janvārim.
Top