BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Sportisti, profesionāļi un sabiedrības līderi iedvesmos konferencē “Sports VAR”!

Jau 8. februārī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks sporta entuziastu konference ar ekspozīciju “Sports VAR”, kurā varēs uzzināt par talantu izaugsmi, motivāciju, līderību, komandas vadību, sporta mārketingu, partnerību un citām aktuālām tēmām.

Konferencē “Sports VAR” uzstāsies sporta jomas profesionāļi, sabiedrības līderi, sporta ārsti, sportisti, viņu vidū FIA Eiropas rallijkrosa čempions Reinis Nitišs, pasaules čempions fitnesā Māris Šveiduks, sporta ārste Sandra Rozenštoka, šovmenis un tētis Renārs Zeltiņš, “Life Fitness Academy” galvenais treneris Kīts Smits (Keith Smith), Latvijas U-21 futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs, sporta žurnālists Reinis Ošenieks, riteņbraucējs Igo Japiņš un citi.

Pasākums pulcēs vairāk nekā 1500 sporta vadītāju, treneru, skolotāju, sportistu, publiskā sektora, biedrību un uzņēmumu pārstāvju, kā arī citus interesentus no visas Latvijas. Konfernces dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi astoņu stundu apmērā, kas derīga sporta speciālistu resertifikācijai. Plašāka informācija www.sportsvar.lv

“Sports šodien nenozīmē tikai talantu, bet gan efektīvu sadarbību, spēju pieņemt izaicinājumus un iedvesmot sasniegumiem kopējā komandas darbā. Praktiskā konference par aktuālo un noderīgo piedāvās iepazīt jaunas iespējas un praktiski lietojamas metodes jauno talantu attīstībai, motivācijai, sporta organizāciju un pasākumu veidošanai, kā arī sporta profesionāļu pašizaugsmei un pilnveidei,” norāda konferences organizatori.

Konferences dalībnieki varēs apmeklēt ekspozīcijas daļu, kurā varēs aplūkot un iegādāties specializētu sporta preču un pakalpojumu klāstu. Organizācijas un uzņēmumi, kas vēlas piedalīties izstādē un uzrunāt sportistus un sporta entuziastus, vēl var pieteikt dalību. Lai saņemtu piedāvājumu dalībai izstādes zonā, aicinām sazināties ar Mārtiņu Druvkalnu (e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv, tālr.: 26163463)

Kā zināms, praktiskā konference “Sports VAR” notiks 2020. gada 8. februārī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Reģistrācija konferences apmeklējumam mājaslapā www.sportsvar.lv.

Pasākuma valodas — latviešu un angļu.
Seko jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/sportsvar


Konferences dalībnieku reģistrācija
Annija
E-pasts: annija@sportsvar.lv, tālr.: +371 26633366

Dalībai izstādes zonā
Mārtiņš
E-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv , tālr.: +371 26163463

1516063696_9806.png
1873948529_9806.pngTop