BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Rīgas Ziemassvētku koncertā salūta košums un brīnumsvecīšu mirdzums!

“Rīgas Ziemassvētku koncertā būs gan svētku salūta košums, gan eglītes brīnumsvecīšu mirdzums,” norāda stiliste un tērpu dizainere Anete Agneta Krišjanova, kas koncerta māksliniekus ietērps Latvijas jauno dizaineru darinātajos apģērbos. Starp citu, mūziķe Katrīna Gupalo 25. un 26. decembrī uz skatuves kāps Anetes darinātā bikškostīmā!

“Mākslinieku tērpi papildinās koncerta ideju un radīs lielisku atmosfēru. Šogad Rīgas Ziemassvētku koncerts aicina iedvesmoties no supervaroņiem, tāpēc arī tērpi būs koši un atmiņā paliekoši! Koncerta vadītājs – Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers – būs galvenais Džeims Bonds, pārējie mākslinieki – Bonda brālēni. Būs spoža bondiāde!” smejoties stāsta Anete.

“Jauno dizaineru tērpi vienmēr lieliski atsvaidzina koptēlu, piedod tādu kā mazu āža kājiņu, kā, piemēram, pikants šķēlums tradicionālajai, melnajai kleitiņai,” norāda stiliste, kas klasiskos apģērbus kombinē ar Latvijas Mākslas akadēmijas dizaineru darinātajiem tērpiem. Rīgas Ziemassvētku koncerta apmeklētāji varēs novērtēt jauno dizaineru – Elīnas Baltaces, Romāna Arhipova, Agneses Eidukas – un Latvijā radīto apģērbu un aksesuāru zīmola “Branchess” tērpus.

Bet reizēs, kad iecerēto tērpu Anetei atrast neizdodas, viņa pati ķeras pie šūšanas. Piemēram, Rīgas Ziemassvētku koncerta solistei Katrīnai Gupalo tērpu māksliniece darina dzeltenu bikškostīmu: “Katrīna ir ekstraordināra mūziķe, tādēļ arī tērpam tādam jābūt! Tam jāizceļ mākslinieka individualitāte. Es negribu lauzt mākslinieka stilu, dažādie raksturi un vokāli ir šī koncerta burvība un bagātība!”

Skaties videosarunu ar Aneti Agnetu Krišjanovu un nāc uz Rīgas Ziemassvētku koncertu Ķīpsalā!Kā zināms 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē Rīgas Ziemassvētku koncertos uzstāsies spilgtā dziedātāja Dināra Rudāne, šarmanto puišu grupa no Latgales – “Baritoni”, pazīstamais rokmūziķis Atis Ieviņš, neordinārā mūziķe Katrīna Gupalo un daudzpusīgais solists, grupas “Framest” dalībnieks Mikus Abaroniņš un citi. Krāšņā koncertā mākslinieki aicinās ne tikai sapņot, bet arī iedvesmoties lieliem darbiem. Skanēs Dž. Lenona, E. L. Vēbera, M. Džeksona, A. Graubas, R. Eilanda, G. Kalniņa kompozīcijas, leģendāras “Queen”, “Metallica”, “Eolikas” un “Menueta” dziesmas, kā arī Ziemassvētku melodijas.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Rūdolfs Bērtiņš. Režisors, scenogrāfs – Reinis Suhanovs.

Biļetes iepriekšpārdošanā: “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18276 .

Vairāk: www.bt1.lv/ziemassvetki
Video un jaunumi: www.facebook.com/rigasziemassvetkukoncerts un instagram.com/bt1music

Rīgas Ziemassvētku koncertu rīko “BT 1 Music”, atbalsta Rīgas dome, portāls “Inbox.lv”, Latvijas Radio 2, portāls “LA.LV”, “Radio Skonto”, apģērbu veikals “Klerr”.

648862676_9798.jpg
1833674485_9798.jpg
929231971_9798.jpg
963816150_9798.jpgTop