BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

“Baritoni” Rīgas Ziemassvētku koncertos izaicinājumiem gatavi!

“Rīgas Ziemassvētku koncertus gaidām ar prieku un patīkamu satraukumu, jo pirmoreiz uzstāsimies ar orķestri,” atzīst šarmantie Latgales puiši – grupa “Baritoni”, kas jau 25. un 26. decembrī uzstāsies Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalas hallē. 


Pēc straujās popularitātes, ko pērn “Baritoni” iemantoja TV šovā “X faktors”, Ingars Puncuļs, Mārtiņš Strods, Normunds Litovnieks un Artūrs Puncuļs uz lauriem nav gulējuši, bet gan kārtīgi strādājuši un daudz koncertējuši Latvijā un ārpus tās. Arī šobrīd puišiem ir saspringts laiks, jo pēc aktīvas darba nedēļas viņi brīvdienās satiekas, lai dziedātu koncertos. “Nav grūti, jo darām to, ko mīlam,” tā Mārtiņš.

Arī fakts, ka puišiem Pirmajos Ziemassvētkos astoņos no rīta jādzied baznīcas korī Rēzeknē, nav šķērslis, lai 25. un 26. decembrī uzstātos Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā. “Liels prieks atkal kāpt uz skatuves kopā ar Dināru Rudāni un pirmo reizi uzstāties kopā ar orķestri. Vijoles taču tik skaisti skan!” uzsver Ingars.


Ikdienā “Baritoni” pieraduši dziedāt savas aranžētās dziesmas, bet speciāli Rīgas Ziemassvētku koncertam veidotais “Ziemeļmeitas” aranžējums puišiem ir tik ļoti iepaticies, ka jaunajā gadā tā, iespējams, skanēs arī viņu koncertos.

“Rīgas Ziemassvētku koncerta šīgada tēma ir supervaroņi, un “Baritoni” būs tādi kā Džeimsa Bonda brālēni,” smejot teic stiliste un tērpu māksliniece Anete Agneta Krišjanova. Tiesa, puiši koncertos vislabprātāk uzstājas tumšos uzvalkos, jo ir klasiskā stila piekritēji, bet koncertos Ķīpsalā viņi būs tērpti drosmīgākās krāsās. 

Bet kā “Baritoniem" skan “Ziemeļmeita”? Uzzini tūlīt pat – noskaties video!

Vēl 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē Rīgas Ziemassvētku koncertos uzstāsies spilgtā dziedātāja Dināra Rudāne, pazīstamais rokmūziķis Atis Ieviņš, neordinārā mūziķe Katrīna Gupalo un daudzpusīgais solists, grupas “Framest” dalībnieks Mikus Abaroniņš un citi. Krāšņā koncertā mākslinieki aicinās ne tikai sapņot, bet arī iedvesmoties lieliem darbiem. Skanēs Dž. Lenona, E. L. Vēbera, M. Džeksona, A. Graubas, R. Eilanda, G. Kalniņa kompozīcijas, leģendāras “Queen”, “Metallica” ,“Eolikas” un “Menueta” dziesmas, kā arī Ziemassvētku melodijas. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Rūdolfs Bērtiņš. Režisors, scenogrāfs – Reinis Suhanovs.

Biļetes iepriekšpārdošanā: “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē: www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18276

Vairāk: www.bt1.lv/ziemassvetki
Video un jaunumi: www.facebook.com/rigasziemassvetkukoncerts un www.instagram.com/bt1music/

Rīgas Ziemassvētku koncertu rīko “BT 1 Music”, atbalsta Rīgas dome, portāls “Inbox.lv”, Latvijas radio 2, portāls “LA.LV”, “Radio Skonto”.
Top