BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Mikus Abaroniņš pazaudē smokingu!

25. un 26. decembrī Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalā līdzās šarmantai dziedātājai Dinārai Rudānei uzstāsies pazīstamās vokālās grupas “Framest” dalībnieks Mikus Abaroniņš. Uzzini, kā mūziķis savas karjeras pirmsākumos palika bez skatuves tērpa!

Mikus, kas “Framest” dzied jau piecpadsmit gadus un vada renesanses un baroka ansambli“A’baronin ensemble”, skatuves šarmu pazīst jau no bērnības, jo dziedājis slavenajā Rīgas Doma zēnu korī un koncertējis ļoti daudz gan Latvijā, gan ārzemēs. Kādu no koncertiem dziedātājs atceras ļoti spilgti, jo gadījusies ķibele! Pēc koncerta Rīgas Svētā Jāņa baznīcā Mikus, tāpat kā citi puikas, ļāvies netālās spēļu zāles vilinājumam. “Kad beidzu šaudīt zombijus, atklāju, ka ir  nozagts mans koncerttērps! Iedomājies – man ir jāiet pie kora vadības, un tas jāpasaka! Sajūta briesmīga, bet zombiji vienalga bija lieliski,”  – tā Mikus Dinārai, atceroties bērnības pārdzīvojumu. 


Bet kuru dziesmu Mikus varētu dziedāt līdz mūža galam un ko gribētu darīt pensijā? Ko izvēlējās dziedātājs: solo vai duetu, arfu vai vargānu, ķemmi vai šampūnu? Skaties video un uzzini arī tu! Skaties video un uzzini arī tu!

Starp citu, Mikus aktīvi koncertē arī kā solists un arī Rīgas Ziemassvētku koncerta klausītājus mūziķis iepriecinās ar vairākām solo dziesmām, tostarp Džona Lenona un Joko Ono Happy Christmas Gunāra Kalniņa aranžijā!

Kā zināms, 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē Rīgas Ziemassvētku koncertos uzstāsies spilgtā dziedātāja Dināra Rudāne, šarmanto puišu grupa no Latgales – “Baritoni”, pazīstamais rokmūziķis Atis Ieviņš, neordinārā mūziķe Katrīna Gupalo un daudzpusīgais solists, grupas “Framest” dalībnieks Mikus Abaroniņš un citi. Krāšņā koncertā mākslinieki aicinās ne tikai sapņot, bet arī iedvesmoties lieliem darbiem. Skanēs Dž. Lenona, E. L. Vēbera, M. Džeksona, A. Graubas, R. Eilanda, G. Kalniņa kompozīcijas, leģendāras “Queen”, “Metallica” ,“Eolikas” un “Menueta” dziesmas, kā arī Ziemassvētku melodijas. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Rūdolfs Bērtiņš. Režisors, scenogrāfs – Reinis Suhanovs. Biļetes iepriekšpārdošanā: “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē: www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18276

Vairāk: www.bt1.lv/ziemassvetki
Video un jaunumi: www.facebook.com/rigasziemassvetkukoncerts un www.instagram.com/bt1music/

Rīgas Ziemassvētku koncertu rīko “BT 1 Music”, atbalsta Rīgas dome, portāls “Inbox.lv”, Latvijas radio 2, portāls “LA.LV”, “Radio Skonto”.

49192202_9788.jpg
28494123_9788.jpg
1051793909_9788.jpg
1885116205_9788.jpgTop