BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ko rokdziedātājs Atis Ieviņš nekad neteiktu sievietei?!

“Rīgas Ziemassvētku koncerts būs talantīgiem cilvēkiem pārbagāts. Un tie, kas neieradīsies, daudz ko palaidīs garām,” ir pārliecināts pazīstamais rokmūziķis Atis Ieviņš, kurš 25. un 26. decembrī kopā ar Dināru Rudāni, Katrīnu Gupalo, Miku Abaroniņu un puišu vokālo grupu “Baritoni” uzstāsies Ķīpsalā.

Varenās balss īpašnieks, bijušais rokgrupas “Colt” solists Atis Ieviņš, lieliski tiek galā gan ar šūpuļdziesmām savai meitiņai, gan ar liriskām dziesmām, tomēr viennozīmīgi priekšroku dod “zāģim” jeb kārtīgai rokmūzikai. Tādēļ arī Rīgas Ziemassvētku koncertos 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē Ata izpildījumā skanēs gan pazīstamās kulta grupas “Metallica” smeldzīgā dziesma “Nothing Else Matters”, gan Gunāra Kalniņa – “Kā man būt”. Starp citu, Gunārs Kalniņš norāda, ka Atis ir nepārspējams solists, kas ar savu vokālo talantu vienkārši “spridzina”!

Bet kura, Ataprāt, ir vistracinošākā Ziemassvētku dziesma, un kuru dziesmu viņš ir gatavs dziedāt līdz mūža galam? Kam mūziķis dod priekšroku – jogai vai svaru zālei? Un ko rokmūziķis nekad neteiktu sievietei? Uzzini to tūlīt pat – noskaties video!


Kā zināms, 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē Rīgas Ziemassvētku koncertos uzstāsies spilgtā dziedātāja Dināra Rudāne, šarmanto puišu grupa no Latgales – “Baritoni”, pazīstamais rokmūziķis Atis Ieviņš, neordinārā mūziķe Katrīna Gupalo un daudzpusīgais solists, grupas “Framest” dalībnieks Mikus Abaroniņš un citi. Krāšņā koncertā mākslinieki aicinās ne tikai sapņot, bet arī iedvesmoties lieliem darbiem. Skanēs Dž. Lenona, E. L. Vēbera, M. Džeksona, A. Graubas, R. Eilanda, G. Kalniņa kompozīcijas, leģendāras “Queen”, “Metallica” ,“Eolikas” un “Menueta” dziesmas, kā arī Ziemassvētku melodijas. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Rūdolfs Bērtiņš. Režisors, scenogrāfs – Reinis Suhanovs. Biļetes iepriekšpārdošanā: “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē: www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18276

Vairāk: www.bt1.lv/ziemassvetki
Video un jaunumi: www.facebook.com/rigasziemassvetkukoncerts un www.instagram.com/bt1music/

Rīgas Ziemassvētku koncertu rīko “BT 1 Music”, atbalsta Rīgas dome, portāls “Inbox.lv”, Latvijas radio 2, portāls “LA.LV”, “Radio Skonto”.
Top