BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Veiksmīgi noslēgusies rudens mīļākā izstāde “ZooExpo 2019”!

27. oktobrī veiksmīgi noslēdzās starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “ZooExpo 2019”, kurā piedalījās 118 nozares uzņēmumi, biedrības un kinoloģiskie klubi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Lielbritānijas un Vācijas. Divās dienās pasākumu apmeklēja 14 973 dzīvnieku mīļotāji un ģimenes ar bērniem, kas ir par 5 % vairāk nekā izstādē “ZooExpo 2018”.

Apmeklētāji vēroja starptautiskos suņu un kaķu skaistumkonkursus, aplūkoja lauku kūtiņas iemītniekus, šinšillas, dekoratīvos putnus un grauzējus, milzu zirnekļus un citus eksotiskus mājas mīluļus, kā arī bez papildu maksas izpriecājās piepūšamajās atrakcijās, iemēģināja galda spēles un “Avārijas brigādes” interaktīvās atrakcijas un spēles. Lielu atsaucību apmeklētāju vidū guva daudzveidīgā paraugdemonstrējumu un šovu programma, kā arī izglītojošas un aizraujošas sarunas, kas mācīja atbildību pret mājdzīvniekiem. Bērnu priekam bija arī izjādes ar poniju un trušu samīļošana un barošana. Tāpat apmeklētāji aktīvi iepazinās ar jaunumiem un par izdevīgām izstādes cenām iegādājās nepieciešamo. Skatīt foto galeriju: www.bt1.lv/zooexpo/index.php#gallery

Izstādi “ZooExpo” rīkoja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju “Felimurs”. Izstāžu sponsors – “ROYAL CANIN”, izstādes lieldraugs – “Dino Zoo”.

Mājaslapa: www.bt1.lv/petexpo. Sekojiet līdzi arī aktualitātēm sociālajos tīklos: www.facebook.com/petekspo.lv

Uz tikšanos nākamgad – starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē “PetExpo 2020” 21. un 22. martā Ķīpsalā!
Top