BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ciemos pie Viktora Grūtupa Rāmkalnos

Gaujas krastā pie Vidzemes šosejas atrodas Rāmkalni, kas 20 gados ir pamatīgi attīstījies un paplašinājis savu darbību, kļūstot par visiem zināmu atpūtas parku, ēdināšanas kompleksu un Baltijā lielāko sukāžu ražotni, kuras produkcija tiek eksportēta pat uz Kuveitu un Japānu.

Tāpēc šoreiz “Uz zaļa zara” devās pie “Rāmkalni Nordeco” īpašnieka Viktora Grūtupa, kurš kā jau īsts un visas jomas pārzinošs saimnieks mums izrādīja cehus, veikala plauktus, atrakcijas un bērnības kalna takas.

Rāmkalni ir labs piemērs tam kā prātīgi liekot lietā investīcijas, var attīstīt eksportspējīgu ražošanu un pakalpojumus, kas balstīti uz Latvijā pieejamiem resursiem.

“Jo vairāk būs patstāvīgu, uzņēmīgu cilvēku, jo mūsu valsts būs spēcīgāka. Valstij uz pašvaldībām jārada cilvēkos vēlme dzīvot reģionos un kaut ko audzēt, ražot vai pārstrādāt. Katram cilvēkam, kas ir savas lietas saimnieks ir tā saimnieka sajūta, pašpārliecinātība, enerģija un dzīvesprieks un tas valstij kopumā ir ļoti svarīgi, lai cilvēki būtu stipri, priecīgi par to, kas viņiem ir un par to ko viņi dara” – tā. V.Grūtups.

Skaties sarunu YouTube! 


Top