BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau jūlijā Baltijas lielākais funkcionālā fitnesa turnīrs “Battle of Riga” Ķīpsalā

Vairāk nekā 100 Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti no 16 valstīm mērosies spēkiem funkcionālā fitnesa turnīrā “Battle of Riga 2019”, kas 13. un 14. jūlijā notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.


“Ja vīriešu elites klasē jau esam redzējuši augstākā līmeņa sportistus Rīgā, tad šis gads būs īpašs ar to, ka tik spēcīgas sportistes sieviešu kategorijā pie mums Baltijā redzēsim pirmo reizi. Turklāt ikvienam būs interesanti novērtēt vietējo sportistu sniegumu uz Eiropas vadošo atlētu fona. Nāciet un atbalstiet savējos!” aicina “Battle of Riga 2019” organizators Mārtiņš Druvkalns. 

“Battle of Riga 2019” piedalīsies arī Latvijas labākais CrossFit atlēts un uzlecošā Eiropas CrossFit zvaigzne Uldis Upenieks. Viņš ir pirmais latvietis, kurš šogad dosies uz lielāko pasaules CrossFit pasākumu – Reebok CrossFit Games. Šo sacensību kvalifikācijas kārtā Latvijas pārstāvis bija starp pasaules TOP 10 sportistiem, kas ir ievērojams sasniegums. 

“Battle of Riga 2019” atlēti sacentīsies sešās kategorijās – sieviešu un vīriešu sporta un elites klasē, kā arī atsevišķās grupās, kurās piedalīsies attiecīgi 35 un 40 gadus sasnieguši vīrieši. Spēkiem mērosies arī 10 īpaši uzaicinātie viesi – Eiropas TOP CrossFit sportisti. Daļu no veicamajiem uzdevumiem sportisti uzzinās tikai sacensību dienā, tā pārbaudot sportistu spēju īsā laikā pielāgoties vēl nezināmiem pārbaudījumiem. Kopējais elites sacensību naudas balvu fonds ir 6500 eiro.

Sacensības būs aizraujoši vērot gan rūdītiem CrossFit faniem, gan arī ikvienam interesentam, jo funkcionālais fitness ir dinamisks un vizuāli baudāms – sportisti sacenšas daudzveidīgās un atraktīvās disciplīnās, kas iekļauj kā svarcelšanu un olimpiskās vingrošanas elementus, tā arī dažādu šķēršļu pārvarēšanu un izturības pārbaudes. Skatītājus priecēs arī viesmākslinieku priekšnesumi, šovi un aizraujoši konkursi, kuros varēs iegūt vērtīgas sacensību atbalstītāju sarūpētas balvas.

Līdzās sacensību norisei būs tematiska ekspozīcija „Funkcionālā fitnesa EXPO”, kur apmeklētāji un dalībnieki varēs aplūkot un iegādāties ar fitnesu saistītas preces un sporta uzturu no “TUR FIT”, “Sportland”, “NIKE”, “Element Fitness”, “Sporta sistēmas”, “Gfitness”, “Concept2”, “Cover Power”, “Amarok”, “Nocco/Barbells”, “Longevity Investments”, “Nuteko”, “Vitamins.lv”, “Compex”, “Veselības pasaule”, “HUB Caffee”.

Abas sacensību dienas varēs vērot Facebook tiešraidē, bet vakaros tām varēs sekot TV kanālā “Best4 Sport”.

“Battle of Riga” ir divu dienu starptautiskas funkcionālā fitnesa sacensības, kas notiks jau sesto reizi, un ir kļuvušas zināmas ne tikai Baltijā, bet arī visā Ziemeļeiropā.

Aicinām biļešu iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi un iegādāties tās laicīgi. Biļešu skaits ir ierobežots. Biļešu cena: divu dienu biļete – 10,00 EUR, vienas dienas biļete – 6,50 EUR. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas.

Pasākumu organizē biedrība “Battle of Riga” sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1, atbalsta: “CrossFit Rīdzene”, “Nike”, “Sportland”, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas brīvosta, “TUR·FIT”, “Gfitness”, “Concept2”, “Sporta sistēmas” “Radisson Latvia”, “Element Fitness”, “CoverPower”, “Kurzemes radio”, “Jaunie ceļi”, “OMB Construct”.

Vairāk par pasākumu: www.battleofriga.com un facebook.com/battleofriga/

1082811418_9182.jpgTop