BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau sesto reizi Ķīpsalā sacentīsies Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti

Jūlija vidū 120 spēcīgākie Eiropas CrossFit atlēti no 16 valstīm, tostarp labākie Latvijas pārstāvji, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā mērosies spēkiem funkcionālā fitnesa turnīrā “Battle of Riga 2019”, kas ietver elementus no vairākiem sporta un treniņu veidiem.

Lai 13. un 14. jūlijā varētu piedalīties Baltijas centrālajā funkcionālā fitnesa sacensību finālturnīrā, visiem sacensību dalībniekiem bija jāpārvar neklātienes kvalifikācijas kārta, kurā sacentās aptuveni 500 dalībnieku. Rīgā redzēsim 120 labākos atlētus, to skaitā arī 10 īpaši uzaicinātos viesus – Eiropas TOP CrossFit sportistus.

Sacensības vērot būs aizraujoši gan rūdītiem CrossFit faniem, gan arī vienkārši interesentiem, jo funkcionālais fitness ir dinamisks un vizuāli baudāms – sportisti sacenšas daudzveidīgās un atraktīvās disciplīnās, kas iekļauj kā svarcelšanu un olimpiskās vingrošanas elementus, tā arī dažādu šķēršļu pārvarēšanu un izturības pārbaudes vairākās kombinācijās. Šāda veida sacensībās daļu no veicamajiem uzdevumiem sportisti nereti uzzina tikai sacensību dienā, kas liek īsā laikā pielāgoties vēl nezināmiem pārbaudījumiem. Arī šogad sacensību organizatori sola vēl nebijušus un acīm tīkamus pārbaudījumus.

Atlēti finālā Ķīpsalā sacentīsies sešās kategorijās – sieviešu un vīriešu sporta un elites klasēs, kā arī atsevišķās grupās, kurā piedalīsies attiecīgi 35 un 40 gadus sasnieguši vīrieši. Īpaši atraktīvas solās būt sacensības sieviešu elites klasē, kur piedalīsies liels skaits Eiropas vadošo atlēšu. Kopējais elites sacensību naudas balvu fonds ir 6500 eiro.

Lai sacensības būtu vēl interesantākas, skatītājus priecēs arī atraktīvi viesmākslinieku priekšnesumi, šovi un aizraujoši konkursi, kuros varēs iegūt vērtīgas, sacensību atbalstītāju sarūpētas balvas. Līdzās sacensību norisei būs tematiska ekspozīcija „Funkcionālā fitnesa EXPO”, kur apmeklētāji un dalībnieki varēs aplūkot un iegādāties ar fitnesu saistītas preces.

“Battle of Riga” ir divu dienu starptautiskas funkcionālā fitnesa sacensības, kas notiks jau sesto reizi, un ir kļuvušas zināmas ne tikai Baltijas reģionā, bet arī visā Ziemeļeiropā. Vairāk par pasākumu: www.battleofriga.com.

Pasākumu organizē biedrība “Battle of Riga” sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1, atbalsta: “Nike”, “Sportland”, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Brīvosta, “TUR·FIT”, “Gfitness”, “concept2”, “Assault Fitness”, “Radisson Latvia”, “Element Fitness”, “Wod Battles”, “CoverPower” un “Rentadisplay”.

Biļešu skaits ir ierobežots! Aicinām biļešu iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi un iegādāties tās laicīgi. Biļešu cena:
Divu dienu biļete – 10, 00 EUR
Vienas dienas biļete – 6,50 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!

Uzzini par sacensību aktualitātēm: facebook.com/battleofriga/

1230026627_9150.jpg
2136572534_9150.jpg
1016369867_9150.jpg
76071378_9150.jpg
1773371477_9150.jpg
352617079_9150.jpgTop