BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

No šujmašīnām līdz Baltijas modes zīmoliem nedēļas nogalē izstādē “Baltic Fashion & Textile Riga”

Daudzpusīgs tekstilpreču piedāvājums no Eiropas un Āzijas priecēs visus modes entuziastus jau šajā nedēļas nogalē, 26.–28. aprīlī, Ķīpsalā, kur notiks lielākā modes un tekstila nozares izstāde Baltijā “Baltic Fashion & Textile RIGA 2019”.


Jaunākie un pieprasītākie šujmašīnu modeļi

Šveices koncerna “BERNINA” sadzīves un pusprofesionālās šujamtehnikas pārstāvis Latvijā – “Burdas salons” – izstādē prezentēs 2019. gada aktuālos šujmašīnu un izšūšanas mašīnu modeļus, Latvijā arī pirmo šujmašīnas modeli, kam visa skārienjutīgā ekrāna izvēlne ir latviešu valodā. Bet pasaulē vadošā šujmašīnu ražotāja “Juki” ekspozīcijā varēs ne vien apskatīt un izmēģināt šujmašīnas iesācējiem un profesionāļiem, bet arī iemācīties uzšūt kosmētikas somiņu vai sensoro rotaļlietu.

Dizaina iela Ķīpsalā
Lai veicinātu Baltijas dizaina popularitāti, šogad izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” pirmo reizi darbosies Fashion Pop-up Street, kurā varēs iepazīt un iegādāties jaunas un unikālas apģērbu un aksesuāru kolekcijas. Lietuvu pārstāvēs dizainers Marijus Vepšta (Marius Vepšta), zīmoli “A.P. Line” un “Shyzuka Bags”, Igauniju – “Kyllike” un “Vetka Fashion”, bet Latviju – “Linden Leaf”, “Loviletters”, “Epifania” u. c.

Baltijas zīmolu modes skates
Baltijas modes zīmoli savas jaunās apģērbu kolekcijas izstādē prezentēs 27. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 15.00. Bērnu apģērbu kolekcijas demonstrēs “Linden Leaf”, “Acoola Baltic” un “Elkor Kids” no Latvijas, kā arī “Lizkiz Couture” no Igaunijas. Aktuālās pieaugušo apģērbu kolekcijas prezentēs Latvijas zīmoli “ESPATTE”, „Colorfall”, “MUCINA” un “Baltie darbi”, bet Lietuvu pārstāvēs dizaineri Migle Žvirblīte (Migle Žvirblyte) un Rūta Krjaučūnaite (Rūta Kriaučiūnaite), kā arī zīmols “A.P.Line”. Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” modes skati varēs vērot sestdien no plkst. 15.00 līdz 17.00. Nāc un novērtē jaunākās modes tendences kādā no 11 modes skatēm!

Inovācijas modes nozarē
Neatņemama izstādes sadaļa ir Inovāciju stends, kas iepazīstina ar jaunumiem tekstila un modes nozarē Latvijā – transformējamiem mēteļiem no “Espatte”, dizaina sporta apģērbu “Fit and Feminine”, funkcionālajiem “Colorfall” lietusmēteļiem un apģērbu sievietēm. “Baltic Fashion & Textile RIGA” apmeklētāji varēs iepazīt arī “Magnetic Latvia” biznesa inkubatoros attīstītos produktus – apskāvieniem piemēroto apģērbu “be-with”, sievišķīgos “RainSisters” mēteļus, “Forgaminnt KIDS” jaundzimušo apģērbu, ekoloģisko gultas veļu “MeadowMe”, videi draudzīgos apģērbu pakaramos “Trempel”, interjera priekšmetus no “IkoCrochet”, zīmola “ZĪLE” īpaši atlasītos un pārstrādātos apģērbus, kā arī dabīgo materiālu apģērbu ražotāju “MaiMai”.


No audumiem līdz gataviem apģērbiem
Izstādē “Baltic Fashion & Textile Riga 2019” būs pieejams daudzpusīgs šūšanas piederumu, mājas tekstila un interjera audumu klāsts, kā arī šūšanas iekārtas un ekipējums industriālajiem ražotājiem. Tāpat varēs iegādāties jau gatavu apģērbu sievietēm, vīriešiem un bērniem – no veļas un sporta apģērba līdz pat apaviem un aksesuāriem. Savu produkciju prezentēs uzņēmumi no 11 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Krievijas, Itālijas, Apvienotās Karalistes, Bulgārijas u. c. 

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vienlaikus Ķīpsalā notiks plašākā bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2019”.

Seko līdzi izstādes jaunumiem: www.bt1.lv/fashion un facebook.com/BalticFashionAndTextileRiga

Izstādes darbalaiks:
26.–27. aprīlis 10.00–18.00, 28. aprīlis 10.00–17.00

Ieejas biļetes cena: 3 EUR
Autostāvvieta bez laika ierobežojuma:
Vieglajam auto – 4 €
Autobusam – 10 €2085299069_9121.JPG
248934241_9121.jpg
968339524_9121.jpg
985326456_9121.jpg
651235602_9121.jpgTop