BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Latvijas apģērba zīmoli izstādē “Baltic Fashion & Textile Riga”

Vai Latvija varētu kļūt par tekstilindustrijas Silīcija ieleju? Ar ko var lepoties Latvijas modes nozare? Noskaidro no 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalā gada nozīmīgākajā modes un tekstila industrijas pasākumā profesionāļiem un interesentiem – “Baltic Fashion & Textile RIGA 2019”. Izstādē varēs apskatīt un iegādāties dažādus audumus un materiālus, šūšanas tehniku, kā arī gatavos apģērbus un aksesuārus.


Transformējami sieviešu mēteļi “Espatte”

"Gudros" mēteļus, kas ir ne vien īpaši piemēroti Latvijas laikapstākļiem, bet arī eleganti sievišķīgi, piedāvā zīmols "Espatte". Tie ir ne tikai lietus un vēja noturīgi, neburzīgi un elpojoši, bet arī pārveidojami – var noņemt ne tikai kapuci, bet arī svārku daļu un nēsāt kā īsu jaku. "SmartCoat" sērijas mēteļi iederēsies gan pilsētvidē, dodoties uz darbu vai studijām, gan atpūtā pie dabas. Īpaši izstrādātās detaļas tos padara piemērotus braukšanai ar velosipēdu: kapuce, kas vējā neslīd nost, josta, kura tumsā spīd, pagarinātas piedurknes u.c.

“Be-with” – apģērbs pieskārienu baudīšanai arī sabiedrībā
Askētiskā dizaina apģērbi “Be-with” no citiem atšķiras ar slepenām kabatiņām jeb atverēm, caur kurām var pieskarties valkātāja ādai. Zīmols radīts, lai atgādinātu par apskāvienu un pieskārienu nozīmi un ļautu to izdarīt, nemanot citiem. Apģērbi ir šūti no ādai patīkamiem audumiem, bet atveres veidotas tā, lai neatklātu ādu skatieniem un aukstums netiktu klāt ķermenim.

Apģērbs jaundzimušajiem ar dzintara pavedienu – “Forgaminnt KIDS”
Augstas kvalitātes kokvilnas apģērbs jaundzimušajiem un pirms laika dzimušiem bērniņiem ar dzintara pavedienu ir īpaši mīksts un elpojošs, tas uzlabo asinsriti, neizraisa alerģiju, nomierina un saglabā ķermeņa dabisko siltumu. Bērnu modes zīmola “Forgaminnt KIDS” apģērbs ne tikai labvēlīgi ietekmē mazuļa veselību, bet arī patīkami pārsteidz ar dizainu un tekstūru.


"Fit and Feminine" – izsmalcināts un kvalitatīvs sieviešu sporta apģērbs
Unikālais "Fit and Feminine" dizains ir mākslinieka roku darbs, bet apģērba funkcionalitāti un kvalitāti nodrošina jaunāko tehnoloģiju izmantošana fitnesa apģērbu ražošanā – gan sporta legingiem, gan topiem tiek izmantoti augstas kvalitātes audumi ar kompresijas efektu, lai izceltu sievietes sportisko augumu un padarītu to vēl sievišķīgāku.

“RainSisters” mēteļi – tik sievišķīgi un krāsaini kā kleitas
Laikā, kad funkcionalitāte tiek saistīta galvenokārt ar vīrišķīgiem piegriezumiem un uniseksa stilu, radās zīmols "RainSisters", lai piedāvātu ko tādu, kas ir ne vien funkcionāls, bet arī sievišķīgs. “RainSisters” mēteļi ir gluži kā kleitas – to dizains, sievišķīgās formas un izmantotā auduma raksts palīdz izcelt sievišķību un eleganci. Mēteļi ir radīti no augstas kvalitātes ūdensizturīga un elpojoša membrānauduma, kas uztur nemainīgu ķermeņa temperatūru un pasargā no samirkšanas.

Kā zināms, no 26. līdz 28. aprīlim “Baltic Fashion & Textile Riga 2019” Ķīpsalā savu produkciju prezentēs uzņēmumi no vismaz 11 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Krievijas, Itālijas, Apvienotās Karalistes, Bulgārijas u. c. Izstādē būs plaši pārstāvēti audumu ražotāji, pieejams daudzpusīgs šūšanas piederumu, mājas tekstila un interjera audumu klāsts, kā arī šūšanas iekārtas un ekipējums industriālajiem ražotājiem. Tāpat arī varēs iegādāties jau gatavu apģērbu sievietēm, vīriešiem un bērniem – no veļas un sporta apģērba līdz apaviem un aksesuāriem.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Vienlaikus Ķīpsalā notiks plašākā bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2019”.

Seko līdzi izstādes jaunumiem: www.bt1.lv/fashion un facebook.com/BalticFashionAndTextileRiga

Izstādes darbalaiks:
26.–27. aprīlis 10.00–18.00, 28. aprīlis 10.00–17.00

Ieejas biļetes cena: 3 EUR
Autostāvvieta bez laika ierobežojuma:
Vieglajam auto – 4 €
Autobusam – 10 €645801027_9047.jpg
1183138588_9047.jpg
1387740595_9047.jpg
1451025080_9047.jpg
140994631_9047.jpgTop