BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aicinām uzņēmumus pieteikt dalību „Baltic Fashion & Textile Riga 2019”

No 26. līdz 28. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau 24. reizi notiks Baltijā nozīmīgākais notikums modes un tekstila industrijas profesionāļiem no Baltijas valstīm - starptautiskā tekstila industrijas izstāde „Baltic Fashion & Textile 2019”. Tā ir vieta, kur sastopas modes nozares piedāvājums un pieprasījums no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm. “Baltic Fashion & Textile” ir lielākā modes un tekstila izstāde Baltijā, kuru apmeklē vairāk nekā 9000 interesenti no vairāk kā 25 pasaules valstīm, vidēji 4000 no tiem ir profesionālie apmeklētāji – iepircēji, ražotāji, un tirgotāji. Aptuveni 70% no izstādes dalībniekiem ir ārvalstu uzņēmumi, kas ir ieinteresēti sadarbības veidošanā.

Izstādē varēs apskatīt šūšanas tehniku, materiālus, gatavos apģērbus, kā arī iegūt biznesa kontaktus, piedalīties starptautiskos semināros un vērot modes skates. 

Pirmo reizi starptautiskajā izstādē “Baltic Fashion & Textile 2019” darbosies Fashion Pop-up Street – vide, kas veicinās unikāla, Baltijai raksturīga dizaina un modes atpazīstamību un patēriņu. Tā ir laba iespēja satikt potenciālos klientus, sadarbības partnerus, un, protams, prezentēt un pārdot savas preces – aksesuārus un apģērbus.

Ja vēlaties saņemt detalizētāku informāciju par izstādi, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Oskaru Zaļkalniņu pa tālruni: +371 67065013 vai e-pastu: oskars.zalkalnins@bt1.lv.

Izstādes dalībnieku tiešsaistes pieteikšanās

Uzzini izstādes jaunumus Facebook kontā: facebook.com/BalticFashionAndTextileRiga/

1215701891_8366.jpgTop