BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ķīnas un Latvijas IT tehnoloģiju nozares sadarbības potenciālu atklāj “RIGA COMM 2018”!

Lai veicinātu uzņēmējdarbības apmaiņu un sadarbību starp Ķīnu un Latviju, Ķīnas Starptautiskās tirdzniecības veicināšanas padome rīko Ķīnas Iekārtu un elektronikas ražotāju izstādi Latvijā, kas norisināsies 11. un 12. oktobrī Baltijas biznesa tehnoloģiju izstādē un konferencēs “RIGA COMM 2018” Ķīpsalā.

Interesenti divas dienas Ķīpsalā varēs iepazīt Ķīnas tehnoloģiju nozares inovatīvo potenciālu. Ķīnas Iekārtu un elektronikas ražotāju izstādē Latvijā piedalīsies 49 Ķīnas uzņēmumi no Pekinas, Šanhajas, Ninsjas autonomā reģiona, Siaņas un Šeņdžeņas.

Uzņēmumi demonstrēs novatoriskas tehnoloģijas un produktus, viedās pilsētas pakalpojumus, aktualitātes elektroenerģētikā, enerģētikā, robotikā u.c. Uzņēmējiem būs iespēja apspriest praktiskus jautājumus un sadarbību ar tādiem Ķīnas uzņēmumiem kā Yunke China Information Technology Limited, Šanhajas Starptautisko tehnoloģiju apmaiņas centrs, Shanghai Nuclear Power Industrial Co Ltd, Shanghai Electric (Group) Cooperation u.c.
Vairāk par dalībniekiem: www.bt1.lv/rigacomm/things/Brochure_China_Pavilion_2018.pdf

11. oktobrī plkst.13.00 Hallē Nr.1. uz skatuves notiks Ķīnas Iekārtu un elektronikas ražotāju izstādes Latvijā svinīgā atklāšanas ceremonija, kurā piedalīsies Ķīnas Starptautiskās tirdzniecības kameras (CCOIC) ģenerālsekretārs Ju Dzjaņluns (YU Jianlong) un Ķīnas Tautas Republikas vēstniecības Latvijas Republikā pagaidu pilnvarotais lietvedis Suņs Jinlai (SUN Yinglai), LR Ekonomikas ministrijas sekretārs Ēriks Eglītis, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle.

Kā zināms, 11. un 12. oktobrī Ķīpsalā notiks vienīgā Baltijas biznesa tehnoloģiju izstāde un konferences “RIGA COMM 2018”, kas piedāvā 10 praktiskas un iedvesmojošas konferences ar vairāk nekā 150 ekspertiem un nozares plašāko izstādi. Jaunākās tehnoloģijas un inovācijas, aktuālos biznesa un IT risinājumi prezentēs vairāk nekā 180 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Luksemburgas, Lielbritānijas, Turcijas, Ķīnas, ASV, Kanādas u.c. “RIGA COMM 2018” notiks divās hallēs.

Norises vieta un darba laiks:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā
11. un 12. oktobrī 10.00–18.00

Biļetes: Ķīnas Iekārtu un elektronikas ražotāju izstādi Latvijā var apmeklēt ar “RIGA COMM 2018” biļeti. Līdz 11. oktobrim divu dienu biļete maksā 25 EUR. 11.oktobrī – 40 EUR, bet 12. oktobrī (vienas dienas biļete) ¬– 35 eiro. Biļetes var iegādāties izstādes mājaslapā www.rigacomm.com vai arī BezRindas.lv.
Top