BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Pats aktuālākais finanšu un blokķēdes tehnoloģiju pasaulē jau šonedēļ “RIGA COMM 2018”!

Maksājumu risinājumi, internetbankas pakalpojumi, iepirkšanās internetā, naudas pārskaitījumi ir tikai daļa no finanšu tehnoloģijām, ko uzņēmumi un patērētāji izmanto ikdienā. Taču kādas iespējas banku nozarei un biznesam piedāvā inovācijas jau šodien un rīt? To uzzini „RIGA COMM 2018” Ķīpsalā jau 11. oktobrī Finanšu tehnoloģiju konferencē un 12. oktobrī – Blokķēdes tehnoloģiju konferencē.

Pēdējos gados finanšu tehnoloģiju nozare ir attīstījusies ļoti strauji, metot izaicinājumus klasiskajiem finanšu pakalpojumiem. Šobrīd tiek piedāvātas aizvien jaunas iespējas gan patērētājiem, gan arī uzņēmumiem (bezkontakta maksājumi, izmantojot maksājumu kartes, mobilos tālruņus, aproces). Pirmajā “RIGA COMM” Finanšu tehnoloģiju konferencē, kas norisināsies uz Citadeles Fintech skatuves, nozares eksperti stāstīs par jauniem risinājumiem ērtākai patērētāju ikdienai, Fintech rīkiem, ātrākiem un labākiem finanšu pakalpojumiem.

“Finanšu tehnoloģiju joma attīstās ļoti strauji. Ja vēl nesen iespēja veikalos norēķināties par pirkumiem ar viedtālruni vai aproci šķita nākotne, tad tagad tā daudziem jau ir ikdiena. Nu jau gadu Citadele šādus risinājumus nodrošina Latvijas iedzīvotājiem. Ceturtdien uz un pie Citadeles Fintech skatuves ikviens varēs redzēt un arī pats izmēģināt gan tos inovatīvos maksājumu veidus, kas jau šobrīd ir pieejami, gan arī uzzināt, kādas iespējas iedzīvotājus un uzņēmējus sagaida tuvākajā nākotnē, attīstoties attālinātajai identifikācijai un biometrijas izmantošanai norēķinos,” saka bankas Citadele E-biznesa daļas vadītājs Mārtiņš Bērziņš. Viņš konferencē stāstīs par attālināto identifikāciju, bankošanos iedzīvotājiem un uzņēmumiem, nākotnes norēķiniem, mobilo lietotņu un e-komercijas sniegtajām iespējām.

Savukārt diskusiju sadaļā “Financial Services on the Go / Remote Identification of Customers” (Finanšu pakalpojumi kustībā / Klientu neklātienes identifikācija) eksperti iepazīstinās ar jaunu, Baltijā progresīvāko regulējumu par neklātienes klientu identifikāciju un jaunām uzņēmējdarbības iespējām.

“Finanšu nozares asociācija aktīvi runā par jauno klientu neklātienes identifikācijas regulējumu, jo tas veicinās ātrāku un plašāku dažādu finanšu pakalpojumu pieejamību, ļaus izmantot virkni finanšu sektora pakalpojumus ārpus ierastajām klientu apkalpošanas vietām, kā arī veicinās Latvijas starptautisko konkurētspēju,” norāda Sanda Liepiņa, Finanšu nozares asociācijas vadītāja. Diskusijā eksperti apskatīs šādas tēmas: “Jauns regulējums – jaunas iespējas”, “Finanšu pakalpojumu eksporta veicināšana” un “Vieglāks veids, kā sniegt finanšu pakalpojumus ārpus pilsētām”. Pasākumā piedalīsies Latvijas Valsts radio un televīzijas centra vadītājs Jānis Bokta, Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētājs Jānis Skrastiņš, LR uzņēmumu reģistra Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece Laima Letiņa, bankas Citadele E-biznesa daļas vadītājs Mārtiņš Bērziņš, “BlueOrange” bankas Rezidentu apkalpošanas pārvaldes vadītāja Sigita Kotlere, jaunuzņēmuma “Fully Verified” vadītājs Lukass Kvjatkovskis (Lucas Kwiatkowski) u.c.

Blokķēdes tehnoloģiju konference
“RIGA COMM” otrajā dienā, 12. oktobrī, uz Citadele Fintech skatuves norisināsies Blokķēdes tehnoloģiju konference, kurā varēs uzzināt jaunāko informāciju par blokķēdes tehnoloģijām, bitmonētām utt. Viens no intriģējošākajiem šī pasākuma notikumiem būs saruna ar “Globitex” bijušo izpilddirektori Lizu Aizupieti, kura dalīsies savā starptautiskajā pieredzē par investīciju piesaisti un jauno “Fintelum” projektu. Lizas Aizupietes redzējumu par kriptovalūtu attīstību, pieejamību un prognozēm ICO jomā nākamajos gados ir vērts dzirdēt! Konferencē uzstāsies arī ”Moneta” dibinātājs Justs Pikelis, European Crypto Mining Association vadītājs Dmitrijs Litkins, “Crassula” dibinātāja Darja Dubiņina un citi vadoši eksperti. Konferenču tēmas un lektorus var aplūkot mājaslapā: http://rigacomm.com/lv/programma/.

Konferences notiks angļu valodā.
Ja arī tu vēlies dzirdēt, redzēt un piedalīties – nāc uz “RIGA COMM 2018” Ķīpsalā!

Vēl “RIGA COMM” notiks Vadītāju forums, 3. lietu interneta konference, Produktivitātes konference, Praktiskā 3D konference, Viedas cilvēkresursu vadības konference, Mašīmācīšanās praktiskā lietojuma konference u. c. Šogad izstādes ekspozīcija būs vēl plašāka – izvietota abās Izstāžu centra hallēs – un stendos būs sastopami vairāk nekā 180 uzņēmumi no Latvijas un ārzemēm. Vairāk: www.rigacomm.com
Sekojiet mums: www.facebook.com/RigaComm un www.twitter.com/RigaComm

“RIGA COMM” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sadarbības partneri: banka “Citadele”, “Microsoft”, “Cognizant”, “Proact IT Latvia”, “ALSO Latvia”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, “EIT Digital”, “Smart HR Latvija”, “Sem.lv”, “ExportScene”, “Gedvillo Consulting”, “Mailigen”, Latvijas Blockchain asociācija, “Intelligent Machines Riga”, “Botwiser”.

Izstāde notiks 11. un 12. oktobrī 10.00–18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Līdz 11. oktobrim divu dienu biļete maksā 25 EUR. Pirmajā izstādes dienā – 40 EUR, bet 12. oktobrī (vienas dienas biļete) ¬– 35 eiro. Biļetes var iegādāties izstādes mājaslapā www.rigacomm.com vai arī BezRindas.lv.
Top