BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ievies viedās pilsētas risinājumus gudri!

10. novembrī izstādē “RIGA COMM 2017” Ķīpsalā jau otro reizi norisināsies Baltijā vienīgā Lietu interneta (IoT) konference. Visas dienas garumā pieredzē dalīsies pasaulē vadošo tehnoloģiju uzņēmumu vadītāji, tostarp arī Somijas tehnoloģiju granda „Nokia” tirgus attīstības vadītājs lietu interneta jomā Marks Žaduls (Marc Jadoul ).

“Latvijā par lietu internetu un dažādiem viedo pilsētu risinājumiem tiek ne tikai runāts un domāts, bet arī darīts. Tādēļ esmu gandarīts, ka arī šogad konferencē varam piedāvāt vērtīgu saturu, kas balstīts uz reāliem piemēriem. Tas būs īpaši noderīgi uzņēmējiem, pilsētplānošanas speciālistiem, pašvaldību vadītājiem un citu nozaru profesionāļiem, ieviešot dažādus lietu interneta risinājumus jau tuvākajā nākotnē,” norāda “RIGA COMM” vadītājs Andris Breške.

Marks Žaduls IKT nozarē darbojas jau vairāk nekā divdesmit gadus. Viņš ir strādājis pētniecības un inovācijas, stratēģijas, mārketinga un komunikācijas, uzņēmumu attīstības, kā arī risinājumu konsultāciju jomā. Savā prezentācijā “Every city can be smart city” Marks Žaduls iepazīstinās ar trīs viedās pilsētas plānošanas un veidošanas paņēmieniem, to priekšrocībām un trūkumiem, kas balstīti reālos piemēros un vērienīgā pētījumā. Šī būs lieliska iespēja smelties jaunas zināšanas, ar kurām dalīsies pieredzējis eksperts.

Pirms gada pēc „Nokia” pasūtījuma tika veikts pētījums, kurā 22 pilsētu projektu vadītāji dalījās ar pieredzētajām problēmām un izmantotajām stratēģijām, ieviešot viedās pilsētas risinājumus. Tā rezultātā tapa vispusīgs dokuments – rokasgrāmata „The Smart City Playbook”, kurā viedo pilsētu veidotājiem ir pieejami ieteikumi un labās prakses piemēri.

Vēl konferencē pieredzē un nākotnes vīzijās par lietu un industriālā interneta risinājumiem, to izmantošanu būvniecības, veselības, sporta un lauksaimniecības nozarēs dalīsies Eiropas lielāko lietu interneta izstrādātāju “Garmin”, „CISCO”, „Actility”, kā arī “whiteCryption”, “Agri Con” u. c. pārstāvji.

„Lietu interneta” konferenci bez papildu maksas var apmeklēt visi izstādes „RIGA COMM 2017” apmeklētāji un dalībnieki. Konference notiks angļu valodā.

Līdztekus pasākumam 9. un 10. novembrī izstādē “RIGA COMM” vēl notiks “Executive Forum”, “AI ML Bots”, “Blockchain” un „Smart HR” konferences, “Horizon 2020” kontaktbirža, plaša semināru programma par digitālo pārdošanu un mārketinga rīkiem internetā u. c. Pilna pasākumu programma: http://rigacomm.com/lv/programma/

Izstādē “RIGA COMM” pakalpojumu un ražošanas nozaru uzņēmēji, valsts iestāžu un organizāciju dažādu līmeņu vadītāji un dažādu nozaru profesionāļi varēs iepazīt aptuveni 80 aktuālāko Baltijas un ārvalstu digitālo pakalpojumu sniedzēju un produktu izstrādātāju piedāvājumu, konsultēties ar zinošiem speciālistiem un kopīgi izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam vai organizācijai.

Izstādi “RIGA COMM” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Sadarbības partneri: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, “Digital Journey”, “Proact IT Latvia”, “ALSO Latvia”, “Sem.lv”, “ExportScene”, Latvijas Blockchain asociācija, Riga AI ML and Bots Meetup, “Mailigen” un „BlueOrange”.

Biļetes
Biļete derīga visām izstādes dienām. Biļetes cena – 15 eiro. Tuvojoties pasākumam, biļetes kļūs dārgākas. Tās var iegādāties izstādes mājaslapā www.rigacomm.com vai arī biļešu platformā BezRindas.lv.

Sekojiet mums:
www.facebook.com/RigaComm
www.twitter.com/RigaComm188313320_7369.png
283498195_7369.png
728583643_7369.jpg
724034578_7369.jpgTop