BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

No gadžetiem līdz IT risinājumiem biznesam – izstādē „RIGA COMM 2016”

Ceturtdien un piektdien, 20. un 21. oktobrī, Ķīpsalā notiks ikgadējā izstāde “RIGA COMM”. Šogad tā piedāvās īpaši daudz unikālus pasākumus, un katrs tirgojoša, ražojoša vai pakalpojumu uzņēmuma vadītājs, vadošais speciālists un īpašnieks izstādē varēs iepazīt savam uzņēmumam piemērotākos digitālos jaunumus, kontaktēties ar vajadzīgajiem cilvēkiem, uzzināt pasaules vadošo un Latvijas uzņēmumu pieredzi, kā arī aizraujoši pavadīt laiku, izmēģinot fantastikai tuvus gadžetus. Jūsu uzmanībai „RIGA COMM” pasākumi, ko nevajadzētu laist garām!

Abas izstādes dienas
Izstādes stendos tehnoloģiju jaunumi un inovācijas
Divas dienas Ķīpsalā 80 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas u. c. valstīm Latvijas ražotājiem, tirgotājiem, pakalpojumu sniedzējiem un lauksaimniekiem vienkopus piedāvās iepazīt progresīvus un nepieciešamus digitālos risinājumus biznesam – digitālā pārdošana un klientu apkalpošana, kopāstrādāšana bez fiziskas pārvietošanās, jaunas www un mobilās aplikācijas, datu glabāšana “mākonī”, virtuālā realitāte un daudzas citas interesantas jaunākās digitālās iespējas. Turpat arī konsultācijas ar ekspertiem par piemērotākajiem risinājumiem savam biznesam vai organizācijai. Par izstādi: www.rigacomm.com

Atvērtā skatuve: digitālās pārdošanas un mārketinga knifi


Ekspertu lekcijas – kā izdevīgāk lietot “Facebook”, kā uzņēmumam veidot saturu, kurš pats “sevi pārdod” internetā, kādi jaunumi “Google” un “AdWordu” lietošanā, patiesība par pārdošanu ar video un e-pastiem un daudzas citas tēmas uzņēmumiem – ikdienā derīgi padomi un reāli piemēri. Deviņas aktuālas tēmas visas dienas garumā – ikdienā derīgas un ar praktiskiem piemēriem ilustrētas! “RIGA COMM” apmeklētājiem Atvērtās skatuves programma ir bez papildu maksas. Skatiet programmu mājaslapā, lai nenokavētu sev derīgāko!

GADŽETU zona

Ne tikai aplūko, bet arī izmēģini dažādas ārzemēs ražotas ierīces – gudro lietussargu, kas ziņo par gaidāmo lietu un atgādina par sevi, ja pazaudēts, viedo piekaramo atslēgu, kuru var atslēgt bez atslēgas, tālvadības ierīces, sensorus, 3D brilles, putnveida dronus, valkājamās videokameras un citas inovācijas – tas viss īpašā Gadžetu zonā! Turpat arī Latvijā radīts 3D printeris mājai un citas Latvijas uzņēmumu, inženieru un entuziastu veidotās viedās un inovatīvās lietas, kā arī tikšanās ar pašiem izgudrotājiem.

Ceturtdien, 20. oktobrī

Uzņēmēju un zinātnieku sadarbības piemēri un Eiropas finansējuma saņemšana
Programmas „Horizon 2020” finansējumu Latvijā lieto daudz par maz… Arī šeit varam mācīties no igauņiem, un no plkst. 10.45 pieredzē dalīsies viens no veiksmīgākajiem Eiropas finansējuma saņēmējiem – Igaunijas uzņēmuma ”The Systems” vadītājs Henrijs Līmals (Henry Liimal) un arī citi. No plkst. 13.30 – uzņēmēju un zinātnieku tikšanās ar ārvalstu uzņēmējiem kopīgu projektu izveidei – pasteidzies pierakstīties tikšanās grafikam līdz 12. oktobrim!

Piektdien, 21. oktobrī
Baltijā pirmā „Lietu interneta” konference

Lietu interneta rīki jau “saimnieko” daudzos uzņēmumos, veikalos, pilsētās un mājās. Ar ko jau tuvākā laikā būs jārēķinās katram uzņēmumam, kurš darbojas pilsētu saimniecībā, medicīnā un aprūpē, mazumtirdzniecībā, finansēs, ražošanā un loģistikā, enerģētikā un lauksaimniecībā? Kā nepieciešamos jaunumus vislabāk ieviest un izmantot, un kā neuzkāpt uz jau zināmiem grābekļiem? Pasaulē vadošo uzņēmumu – IoT izstrādātāju – “Samsung”, “Bosch”, “Tele2”, “Deloitte”, “Siemens”, “ABB”, “John Deere” un “Kaspersky” vadītāji un pārstāvji no plkst. 10.30 visas dienas garumā informēs par plāniem. Konferences galvenais partneris – knowledgeprice.com.
“RIGA COMM” apmeklētājiem konferences apmeklējums ir bez papildu maksas.

Programma

Gudrās mājas un valkājamās ierīces – viedtālruņi, viedpulksteņi, gudrie TV, apkure un novērošanas kameras šodien ir realitāte, kas tālāk? No plkst. 10.30 – “Samsung Electronics Baltics” sadzīves tehnikas biznesa direktors Baltijas valstīs Sergejs Kostjučenko.

Viedā pilsēta un savienotie transportlīdzekļi
Pašvaldību vadītājiem, uzņēmējiem un nozaru speciālistiem vērtīgs būs “Robert Bosch” pārstāvniecības Ziemeļvalstīs valdes locekļa Stefana Bergmana viedās pilsētas neizbēgamības redzējums. Kas jāizdara, lai gudri lietotu pašvaldības budžetu un ieekonomētu naudu, apsaimniekojot atkritumus vai ieviešot ielu apgaismojumu? Kā uzlabot ūdens kvalitāti? – šie jautājumi ir aktuāli ikvienam pilsētas saimniekam. Prezentācijas sākums plkst. 11.10

Telemedicīna un viedā veselības aprūpe
Gan ģimenes ārstiem un specializēto jomu mediķiem, gan medicīnas uzņēmumu vadītājiem un valsts un pašvaldību atbildīgajiem speciālistiem – “Eliko” IoT tehnoloģiju vadītājs Alars Kūsiks. Sākums plkst. 11.50.

IoT – stratēģiskais spēles mainītājs
Kā lietu internets mainīs katras nozares uzņēmumu ikdienu – “Tele2” IoT reģionālais pārdošanas vadītājs Peters Feirings plkst. 13.20.

Lietu internets mazumtirdzniecībā un finanšu nozarē
Vai lietu internets var darboties jūsu veikalā vai bankā? Ieskatu par lietu interneta lietojumu mazumtirdzniecības un finanšu pakalpojumu nozarēs šodien un rīt “Lietu interneta” konferencē piedāvā “Deloitte Luxembourg” Tehnoloģiju un uzņēmumu nodaļas vadītājs Ronans vander Elsts. Sākums plkst. 14.00.

Rūpniecība un loģistika
Kopš Henrijs Fords rūpniecībā ieviesa konveijeru, lai atvieglotu ražošanu, palielinātu apjomus un samazinātu izmaksas, ir pagājuši vairāk nekā 100 gadi. Bet kā mainās uzņēmējdarbības veidi un procesi digitālajā laikmetā? – par to “Siemens” pārstāvniecības Somijā un Baltijas valstīs Klientu pakalpojumu nodaļas vadītājs Tēmu Pajala. Sākums plkst. 14.40.

Viedie tīkli: enerģijas piegādes tuvā nākotne
Par viedajiem tīkliem no enerģijas ražošanas līdz patēriņam. “ABB” biznesa attīstības vadītājs Tālivaldis Podiņš plkst. 15.40.

Lauksaimniecība: viedi un ilgtspējīgi
Kā iespējams vēl vairāk samazināt izmaksas un palielināt lauku ražību? Par kompānijas “John Deere” izstrādāto gudro lauksaimniecības vadības sistēmu plkst. 16.20 “Lietu interneta” konferencē stāstīs “DOJUS Latvija” pārstāvis Aivis Zālītis.

Drošība un privātums savstarpēji saistītā pasaulē
Kas aizsargāt mūsu privātumu un viedo māju vai pilsētu drošību digitālajā un lietu interneta laikmetā? Uz šiem jautājumiem plkst. 17.00 atbildēs “Kaspersky Lab” globālās pētniecības un analīzes eksperts Deniss Makrušins.


Jaunumi: http://rigacomm.com/lv/jaunumi/

”RIGA COMM” kopā ar partneriem rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Sekojiet „RIGA COMM” aktualitātēm arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/rigacomm


Top