BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ķīpsalā notiks kontaktbirža ar Taivānas tekstilnozares uzņēmumiem

26. un 27. septembrī Izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 un Taivānas Tekstila federācijas rīkotā starptautiskā kontaktbirža, kur Baltijas valstu uzņēmumi varēs dibināt kontaktus ar Taivānas modes un tekstila nozares pārstāvjiem.

Tā būs lieliska iespēja Baltijas valstu uzņēmumiem sastapt potenciālos biznesa partnerus un dibināt kontaktus, lai veidotu jaunus sadarbības projektus. Taivānas uzņēmumu pārstāvji vēlas satikt Baltijas audumu un gatavo apģērbu ražotājus, uzpircējus, tirgotājus un importētājus.

Kontaktbiržā piedalīsies Taivānas tilla audumu un mežģīņu ražotājs „Yoke Sine Enterprise”, kas var lepoties ar panākumiem Parīzes un citu modes meku salonos („Justin Alexander Bridal”, „Mauzan”, „Venus Bridal”, „Elbeth Gillis” u. c.). Īpašu atzinību ir guvušas viņu ražotās, ar inovatīvām tehnoloģijām apdrukātās mežģīnes, kas tiek izmantotas daudzviet pasaulē.
Jaunus sadarbības partnerus Ķīpsalā meklēs arī trikotāžas apģērbu ražotājs „Magei Fashion”, kas jau sadarbojas ar tādiem zīmoliem kā „Reebok”, „Adidas”, „Roxy”, „Lucky” un „Us Polo”. Viņam pievienosies funkcionālo audumu ražotājs „Maxland”, kas piedāvā pretvēja, pretūdens, elastīgus, gaisa cirkulāciju nodrošinošus u. c. funkcionālos audumus sporta un āra apģērbiem. Kontaktbiržā būs iespējams tikties arī ar „J.J. Wang Investment” pārstāvjiem, kas arīdzan ražo dažādus funkcionālos audumus un plašu ikdienas apģērbu sortimentu un ir izpelnījies pasaules mēroga kvalitātes zīmes WRAP un SEDEX.

Kontaktbiržu nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Taivānas Tekstila federācija. Dalība Baltijas valstu uzņēmumiem kontaktbiržā ir bez maksas.

Reģistrēties kontaktbiržai var līdz 19. septembrim!

Jautājumi par reģistrāciju:
Oskars Zaļkalniņš, tālr: +371 28385014
Matīss Zvejsalnieks, tālr.: + 371 28287934
Top