BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Gatavošanās izstādei „RIGA COMM 2016’’ rit pilnā sparā

20. un 21. oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks vienīgā Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde „RIGA COMM 2016”. Apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem digitālajiem risinājumiem dažādu nozaru uzņēmumiem, saņemt profesionāļu konsultācijas, izvēlēties piemērotākos produktus un pakalpojumus savam biznesam, izmēģināt dažādas viedierīces un smelties idejas turpmākai biznesa attīstībai.

„Darbs pie „RIGA COMM” rit pilnā sparā – gatavojam daudzveidīgu, interesantu un noderīgu pasākumu programmu, kā arī veidojam vēl ciešāku sadarbību ar dažādu nozaru profesionālajām organizācijām. Izstādes ekspozīcija šogad būs vēl plašāka. Lai Rīgā prezentētu jaunākās tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus, līdzās jau zināmiem uzņēmumiem, izstādē piedalīsies jauni IT uzņēmumi no Baltijas un Skandināvijas, ” atklāj „RIGA COMM” vadītājs Andris Breške.

Izstādes jaunumi
Izstādes ekspozīciju pirmoreiz papildinās Gadžetu zona, kontaktbirža „Horizon 2020” un Interneta lietu konference. Jau šobrīd uz Rīgu ir atceļojušas vairākas viedierīces un gudrās lietas, kuras būs apskatāmas un izmēģināmas Gadžetu zonā. Pasaulē pirmais viedais lietussargs „Kisha”, kas ziņo par gaidāmo lietu un atgādina par sevi, ja gadās to atstāt, „Noke” gudrā piekaramā slēdzene no ASV, „Anymote” tālvadības ierīce mājas viedo ierīču vadīšanai attālināti no ASV, „FoboTire” sensoru komplekts autoriepu spiediena kontrolēšanai – šīs ir tikai dažas no viedierīcēm, kuras varēs aplūkot un arī izmēģināt izstādē. Šobrīd vairākas viedierīces, pirms tās tiks rādītas izstādē, tiek testētas Rīgas Tehniskās universitātes Radošajā laboratorijā.

Ir sākusies pieteikšanās arī “HORIZON 2020” Latvijas kontaktbiržai, kas pirmo reizi notiks izstādē „RIGA COMM”. “HORIZON 2020” ir Eiropas Komisijas pētniecības un inovāciju programma, kuras ietvaros satiekas Eiropas uzņēmēji un inovatīvi zinātnieki, lai atrastu jaunas idejas un sadarbības partnerus. Piedalīties ir aicināti mazie un vidējie uzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, kuri vēlas iesaistīties kādā no “HORIZON 2020” projektiem un meklē sadarbības partnerus. Pieteikšanās līdz 2016. gada 12. oktobrim: http://h2020riga.een.lv/ Kontaktbiržu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros.

Tieši Ķīpsalā, izstādē „RIGA COMM” notiks Baltijā pirmā konference par lietu internetu. Pieslēgums internetam, attālināta datu apstrāde un atbilstošu sensoru esamība ļauj jebkurai organizācijai izveidot viedas iekārtu sistēmas, ar kuru palīdzību daudz rezultatīvāk un efektīvāk ražot un sniegt pakalpojumus. Kā lietu internets maina cilvēku ikdienu, uzņēmumu darbu, saimniekošanu pilsētās vai pat visas valsts funkcionēšanu? Kādas iespējas lietu internets rada un radīs uzņēmējiem? Piemēri, informācija un diskusijas –21. oktobrī Ķīpsalā! Saturs būs interesants ikvienam, bet 100% noderīgs dažādu nozaru profesionāļiem, uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem.

Risinājumi un konsultācijas tieši jums!
Digitālo risinājumu, ierīču un pakalpojumu izstrādātāji, ražotāji un to pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm apmeklētājus iepazīstinās ar savu piedāvājumu, konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotākos IT risinājumus konkrētiem uzņēmumiem vai projektiem. Apmeklētāji klātienē paši varēs salīdzināt un novērtēt datorprogrammas un risinājumus, vienuviet satikties ar IT un biznesa profesionāļiem un sākt sarunas par sadarbību jaunu veiksmīgu produktu vai pakalpojumu ieviešanā.

Arī šogad „RIGA COMM” darbosies Mazo un vidējo uzņēmumu konsultāciju punkts, lai dažādu nozaru Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, lieki nekavējot laiku, palīdzētu vienuviet un īsā laikā saņemt vairāku izstādes dalībnieku sagatavotus ieteikumus tieši konkrētam uzņēmumam, darba vajadzībai vai problēmai, kā arī klātienē pārrunāt šos ieteikumus un salīdzināt dažādu IT uzņēmumu pieejas. Pagājušajā gadā šādai iespējai pieteicās 80 uzņēmumi. Lai saņemtu ieteikumus no izstādes dalībniekiem, ir jāpiesaka sava interese izstādes mājaslapā līdz 30. septembrim.

Tā ir tikai daļa no plašā izstādes piedāvājuma! Ņemot vērā Atvērtās skatuves popularitāti pagājušajā gadā, arī šogad uz tās notiks praktiskas, noderīgas un interesantas ekspertu prezentācijas un praktiķu diskusijas par tehnoloģijām un biznesa attīstību. Saturs būs piemērots visdažādāko nozaru uzņēmējiem, speciālistiem un IT profesionāļiem. Tādēļ sekojiet līdzi jaunākai „RIGA COMM” informācijai!

Ja vēlaties pieteikt dalību izstādē, lūdzu, sazinieties ar „RIGA COMM” vadītāju Andri Breški.

20. oktobrī jau trešo reizi vienlaikus ar izstādi Ķīpsalā notiks ikgadējā „RIGA COMM” biznesa inovāciju konference

Izstādi „RIGA COMM” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk par izstādi: www.rigacomm.com

Sekojiet mums: www.facebook.com/RigaComm un www.twitter.com/RigaComm

Vieta:Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā

Darbalaiks:
20. oktobrī 10.00–18.00
21. oktobrī 10.00–18.00
Top