BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

BT 1 sveic Vispasaules izstāžu dienā!

Šodien, 8. jūnijā, pirmo reizi visā pasaulē tiek svinēta Vispasaules izstāžu diena un arī Baltijā lielākais izstāžu rīkotājs – Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 svin kopā ar saviem nozares profesionāļiem.

„Beidzot arī izstāžu rīkotājiem ir savi oficiālie starptautiskie industrijas svētki. Lai nodrošinātu kvalitatīvu izstāžu biznesu, tajā ir iesaistīti ļoti daudz cilvēku un organizāciju. Tāpēc sveicu savus darbiniekus, mūsu sadarbības partnerus un izstādes dalībniekus šajos svētkos! Sveicienus sūtam arī citiem izstāžu rīkotājiem visā pasaulē!” – tā Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle.

BT 1 lepojas ar 21 gadu ilgo pieredzi izstāžu biznesā. Šo gadu laikā BT 1 ir kļuvis par vadošo izstāžu rīkotāju Baltijas valstīs, organizējot nozīmīgākās pārtikas un būvniecības industrijas, mājokļa labiekārtošanas, tūrisma, izglītības, mašīnbūves, metālapstrādes un citu nozaru izstādes. Vairāk info: www.bt1.lv

Visā pasaulē ik gadu izstādes apmeklē 260 miljoni cilvēku. Savukārt uz BT 1 rīkotajām izstādēm pagājušajā gadā ieradās 511 557 interesenti un tajās piedalījās 3566 uzņēmumi. Šogad pavasara izstāžu sezonā Ķīpsalā notika 14 izstādes, kurās piedalījās 1905 dalībnieki un tās apmeklēja 242 847 interesenti. Jauno rudens izstāžu sezonu jau septembrī atklās pārtikas izstāde „Riga Food 2016”.

Ja arī tu vēlies sekot izstāžu rīkotāju aktivitātēm Vispasaules izstāžu dienā sociālajos tīklos, ieraksti mirkļbirku #GED16. Vairāk: www.ufi.org/industry-resources/global-exhibitions-day/1873262715_5840.jpgTop