BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aktīvās atpūtas izstādes pulcēja teju 23 tūkstošus apmeklētāju!

3. aprīlī Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās aktīvai atpūtai un sportam veltītās izstādes
“Atpūta un sports 2016”, “Medības un makšķerēšana 2016”, “Baltic Boat Show 2016” un “Motocikls 2016”, pulcējot 22 946 apmeklētājus, kas ir par 10 % vairāk nekā pērn.

Šogad izstādēs piedalījās 208 uzņēmumi un organizācijas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Somijas, Itālijas un Lielbritānijas, kas ir par 5 % vairāk nekā 2015. gadā. Esam apsteiguši arī pirmskrīzes labākos rādītājus.

Trīs dienu garumā izstādes apmeklētājiem bija lieliska iespēja vienuviet iepazīties ar aktuālākajiem šīs sezonas piedāvājumiem, jau izstādē tos iegādāties un veikt pasūtījumus. Makšķernieki varēja pilnībā nokomplektēt savu copes inventāru un saņemt speciālistu konsultācijas, mednieki līdztekus biedru kopsapulcei – iepazīties ar pašu jaunāko medību optiku un kvalitatīviem jaunu zīmolu apģērbiem.

Savukārt pirmssezonas ievadpasākums motociklistus iepriecināja ar jauniem motociklu modeļiem un Latvijā vēl neredzētiem spēkratu zīmoliem. Arī laivotāju saimi sagaidīja vairāki jaunumi, īpaši mazo un vidējo laivu segmentā.

Apmeklētāji īpaši lielu interesi izrādīja par velosipēdu plašo klāstu un tos aktīvi arī iegādājās, izmantojot speciālās izstādes cenas. Tāpat lielu interesi raisīja arī sporta preču piedāvājums un aktivitātes, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu.

Izstādes ir ne tikai iecienīta informācijas apmaiņas un darījumu vide, bet arī aizraujošs notikums visiem aktīvās atpūtas cienītājiem. Paralēli ekspozīcijai notika arī vairāki nozīmīgi pasākumi – Latvijas Ārstu biedrības rīkotā konference sporta skolotājiem un treneriem, starptautiskās sacensības boulderingā „Riga Open’ 16”, fitnesa konkurss “Healthy Girls” un citi. Ievērojamu apmeklētāju un mediju interesi piesaistīja Baltijas mērogā lielākās 2. starptautiskās funkcionālā fitnesa sacensības „Battle of Riga 2016”, kas pulcēja 64 CrossFit atlētus no 15 valstīm.

Nākamās izstādes „Atpūta un sports 2017”, “Medības un makšķerēšana 2017”, “Baltic Boat Show 2017” un “Motocikls 2017” notiks 2017. gadā no 24. līdz 26. martam.

Aicinām jau tagad pieteikt dalību, rezervēt labākos ekspozīcijas laukumus un izmantot termiņatlaides.
Pieteikt dalību>>>


Top