BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Grāmatu veikals „Jānis Roze” piedāvās Munecas Antonio Juan SL, Bukowski Design un Kidkraft rotaļlietas!


Grāmatu veikala „Jānis Roze” stendā apmeklētājus priecēs plašs rotaļlietu piedāvājums! Spēles un puzles, metāla konstruktori, automodeļi ar tālvadību, radošie komplekti, somas un penāļi, Lelles un leļļu mājas no ražotājiem Munecas Antonio Juan SL, Bukowski Design un Kidkraft.

„Bērnu pasaule 2016” laikā visām precēm 30% atlaide!


Antonio Juan lelles
Lelles ir 100% ražotas Spānijā. Lelles un to apģērbi ir roku darbs. Leļļu veidošanā piedalās profesionāli mākslinieki, lai radītu pēc iespējas dabīgāka un dzīva izskata lelles. Rada augstas kvalitātes rotaļlietas par labu cenu. Antonio Juan lelles nopērkamas vairāk kā 30 valstīs 5 kontinentos. Katra lelle ir iesaiņota lielā un skaistā dāvanu kastē. Komplektā ir pievienotas drēbītes, citreiz sedziņa un spilventiņš, soma mazuļa pārnēsāšanai vai citi aksesuāri.

Bukowski Design AB
Zviedru ģimenes uzņēmums, kas rada un pārdod mīkstās rotaļlietas visai pasaulei. Viens no vadošajiem mīksto rotaļlietu ražotājiem Skandināvijā.
Katrai rotaļlietai ir unikāls dizains, katrs lacītis ir veltīts kādam reālam cilvēkam.
Katrai rotallietai ir savs vārdiņš. Pilnīgi visus dizainus radījusi un joprojām rada Barbara Bukowski.
Rotaļlietām ir augsta kvalitāte, tiek izmantoti pilnīgi jauni, augstas kvalitates materiāli, tās ir drošas bērniem. Daļa rotaļlietu ir piemērotas mazuļiem jau no dzimšanas.

Kidkraft
Viens no vadošajiem bērnu koka mēbeļu un rotaļlietu ražotājiem. Visas rotaļlietas ir drošas un atbilst Eiropas drošības standartiem. Konceptveikalā pieejamas 6 veidu leļļu mājas no koka. Tās ir piemērotas dažādu izmēru lellēm. Mājas ir augstumā no 60 līdz pat 135 cm. Katrai mājai komplektā ir visas nepieciešamās mēbeles. Piedāvājumā ir arī koka trases un rotaļu komplekti puišiem.

Vairāk:
Grāmatu veikals „Jānis Roze”
www.jr.lv
www.facebook.com/JanisRozeGramatnica/
twitter.com/@JanisRoze

1261645677_5743.jpg
2052544906_5743.jpg
327098641_5743.jpg
529318560_5743.jpgTop