BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Hevea” prezentēs Disney sērijas matračus bērniem!


Zīmola „Hevea” stendā tiks piedāvāti matrači bērniem vecumā 0+ un 2+, tostarp unikālās kolekcijas ar 8–9 standarta izmēriem, kas derēs visām tirgū piedāvātajām gultām. Tāpat būs pieejami pēc Disney licences ražotie tekstilizstrādājumi/veļa. Piedāvājam arī kvalitatīvas mūsu Lietuvas partnera ražotās gultas.

Aicinām apmeklēt „Hevea” ekspozīciju izstādē un iepazīties ar produkciju, piemēram, īpašu bērniem paredzēto matraču sēriju, kas ražota pēc The World Disney Company licences. Mikipele un Minnija, varoņi no multfilmām "Vāģi" un "Vinnijs Pūks" atdzīvojas matraču audumos. Maziem bērniem šie tēli ļoti patīk!

Matraču sērijas: Hevea Disney Baby, Hevea Disney Dream, Hevea Disney Junior MICKEY, Hevea Disney JUNIOR CARS. „HEVEA” matraču kolekciju papildina Disney Junior Graffiti Boy, Disney Junior Graffiti Girl. Īpaši meitenēm un zēniem izstrādāti grafiskie raksti. Jūs gaida atlaides un labs garastāvoklis!

Zīmolam „Hevea” ir 10 gadu pieredze bērniem piemērotu matraču ražošanā un tirgošanā starptautiskajā tirgū. Kvalitāte, jūsu bērna veselība un drošība gan naktī, gan dienā! „Hevea” ražo matračus visai ģimenei! 


Par veselīgu bērnību!

Vairāk:
www.heveamaterace.pl
www.hevea24.pl
www.facebook.com/fmhevea
www.vaikovaikams.eu

1514148901_5742.jpg
1929849752_5742.jpg
1757047194_5742.JPGTop