BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Nāc un novērtē izcilas kvalitātes preces bērniem un vecākiem no SIA „LENO”!


„Bērnu pasaule 2016” laikā Jums būs iespēja novērtēt un par īpaši pievilcīgām cenām iegādāties aprūpes piederumus bērniem un māmiņām no „Philips Avent”, guļammaisus, autiņus, paladziņus, čībiņas un citas praktiskas lietas no „Lodger”, komplektus mazuļa rociņu/pēdiņu nospieduma izveidošanai no „Baby Art”, infrasarkanos bezkontakta termometrus no „Thermofocus”, līdzsvara velosipēdus no „Chillafish”, trokšņus slāpējošas austiņas no „Jippie`s”, organisko kosmētiku bērniņiem un māmiņām no „Mommy Care”, LED gaismas bērniem no „Philips Lighting”.

„Philips Avent” produktu klāstā atradīsiet visu nepieciešamo mazulim un māmiņai. Izstādes laikā „Philips Avent” produkciju varēs iegādāties ar atlaidi līdz pat 30%!

„Lodger” produktu klāstā ir viss nepieciešamais mazuļa drošam un saldam miedziņam, āra pastaigām un ne tikai. Izstādē „Lodger” produkciju varēs iegādāties ar 20% atlaidi!

„Baby Art” piedāvā lieliskus komplektus mazuļa pēdiņu/rociņu nospieduma izveidošanai. Komplekti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ir pilnībā droši. Izstādes laikā „Baby Art” produkciju varēs iegādāties par īpaši labām cenām.

Itālijā ražotie „Thermofocus” bezkontakta infrasarkanie divu staru termometri ir droši, ērti un uzticami, paredzēti lietošanai visai ģimenei. Izstādes laikā būs atlaides!

Beļģijas uzņēmuma „Chillafish” produkti ir izcilas kvalitātes produkti, kas atbilst visiem drošības standartiem. Produktu klāstā ietilpst līdzsvara velosipēdi pašiem mazākajiem un lielākiem bērniem, kā arī līdz šim Latvijā neredzētas multifunkcionālas un praktiskas rotaļu kastes. Izstādes laikā „Chillafish” produkciju varēs notestēt klātienē. Būs īpašas cenas!

„Jippie`s” trokšņus slāpējošas austiņas bērniem – īpaši piemērotas lietošanai izstādēs, skaļu trokšņu radītajos pasākumos, koncertos un ne tikai. Nāc un novērtē šī produkta sniegtās priekšrocības!

Būs iespēja notestēt un iegādāties augstas kvalitātes organisko kosmētiku no Izraēlas uzņēmuma „Mommy Care”.

Savu produktu klāstu esam papildinājuši arī ar „Philips Lighting Disney” LED gaismām – nakts lukturīši, galda naktslampiņa, projektori.

Gaidīsim Jūs „Philips Avent” un „LENO” stendos izstādē „Bērnu pasaule 2016”!

2035796850_5586.jpg
1320936323_5586.jpg
750529323_5586.jpgTop