BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Bērnu preču tirdzniecības zīmols „BABY-VEST” prezentēs vadošo bērnu preču ražotāju produkciju!

 
Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmolu „Emmaljunga” (Zviedrija), „Bugaboo” (Holande), „Stokke” (Norvēģija), „Maxi-Cosi”, „Interbaby” (Spānija) un citu bērnu preču ražotāju jaunāko kolekciju. Turklāt arī iegādāties vai pasūtīt šīs preces par labākām cenām!

Izstādes laikā iepērkoties „BABY-VEST BALTIC” stendā virs 400 Eur, dāvanā saņemsiet klienta karti, kura turpmāk nodrošinās 5% atlaidi visām precēm veikalā „BABY-VEST” (Brīvības gatve 244, Rīga). Bērnu ratiņus un autokrēsliņus izstādē varēs iegādāties ar 10% atlaidi! Atlaide būs spēkā vēl mēnesi pēc izstādes (līdz 10. maijam), uzrādot atlaides kuponu. Kuponus varēs saņemt „BABY-VEST BALTIC” stendā.

Zīmols „BABY-VEST” radies 1988. gadā, atverot savu veikalu Rīgā. Veikals specializējies uz bērnu preču tirdzniecību, piedāvājot ļoti labas kvalitātes preci. Ļoti svarīgs faktors bērnu preču tirdzniecībā ir spēja iepazīstināt un pastāstīt par jebkuru preci, kā arī spēt ieteikt pircējam vispiemērotāko. Balstoties uz mūsu Dānijas partneru ilglaicīgo pieredzi šai jomā, esam izveidojuši Latvijā pirmo augstas apkalpošanas kultūras un nevainojamas kvalitātes bērnu preču veikalu.

SIA “Baby-Vest Baltic” veikals piedāvā visu nepieciešamo Jūsu mazulim.

Visu labāko Jūsu bērniem! Uz tikšanos Ķīpsalā!

Vairāk: www.babyvest.lv

Seko mums!
www.facebook.com/pages/Babyvest-Baltic/
www.draugiem.lv/babyvest/
twitter.com/Babyvest

2025006153_5512.jpg
1899877144_5512.jpgTop