BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Kokrūpniecības nozare turpina izaugsmi!

No 26. līdz 28. novembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde „Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2015”, kas nodrošina vispiemērotāko biznesa vidi kokrūpniecības nozares uzņēmējiem un iekārtu, instrumentu, apdares materiālu, kokapstrādes ražotņu tehnikas un materiālu tirgotājiem.

„Kokrūpniecības nozare pēdējos piecos gados nebeidz priecēt statistikas skaitļu cienītājus, uzlabojot gan apgrozījuma, gan eksporta rādītājus. Izaugsme jāturpina, tāpēc kokapstrādes rūpniecībā strādājošiem uzņēmumiem ir būtiski paaugstināt konkurētspēju, modernizēt un efektivizēt ražošanu, ieviest ražotnēs jaunas tehnoloģijas un apgūt jaunus tirgus. Tieši šos mērķus sasniegt piedāvā un palīdz izstāde,” norāda projekta „Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti” vadītājs Kardijs Broks.

Izstādē „Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2015” piedalīsies uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm un demonstrēs kokapstrādes iekārtas darbībā, mēbeļu ražošanas iekārtas, durvju un logu ražošanas iekārtas, profesionālos elektroinstrumentus kokapstrādes un būvniecības speciālistiem, galdniecības iekārtas, koksnes apdares materiālus, koksnes zāģēšanas iekārtas, kokmateriālus, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas.

Šogad ar lielu un efektīgu stendu izstādē 15 gadu jubileju atzīmēs vadošais kokapstrādes iekārtu, automatizācijas līdzekļu un hidraulisko komponentu ražotāju tirdzniecības pārstāvis „Lintera”. Arī pārējie izstādes dalībnieki šogad startē ar vēl lielākām un bagātīgākām ekspozīcijām.

Tehnoloģiju progress nozīmīgi ietekmē kokapstrādes nozari, ko varēs vērot arī izstādē. Kokapstrādātāji, mēbeļu, durvju un logu ražotāji, koka māju un guļbūvju ražotāji, galdnieki, celtniecības kompānijas, kokmateriālu tirgotāji un citi uzņēmēji izstādē varēs apskatīt un atrast sev piemērotākās tehnoloģijas, iekārtas, instrumentus un materiālus no Eiropas un pasaules ražotājiem.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2015”. Vairāk: www.techindustry.lv

Izstādes „Tech Industry” un „Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darba laiks:
26. un 27. novembris 10.00–18.00
28. novembris 10.00–17.00
Top