BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ir sākusies pieteikšanās „Riga Comm 2015” biznesa inovāciju konferencei

Ir sākusies pieteikšanās „Riga Comm 2015” biznesa inovāciju konferencei, kas norisināsies 23. oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Iepriekšējos gados konferece ir guvusi pozitīvu novērtējumu, un arī šogad tās organizatori sola pārsteigt ar atzītiem pasaules līmeņa lektoriem, vērtīgu saturu un iedvesmot jaunām idejām!

Konference notiek jau trešo gadu, un tā ir unikāla Baltijas reģionā. Šajā gadā biznesa inovāciju konferencē uzstāsies starptautiski atzīti un Baltijas biznesa līderi, veiksmīgi uzņēmēji un inovatīvu uzņēmumi pārstāvji, kuri dalīsies savā biznesa pieredzē un atklās radošu pieeju biznesa procesiem.

Uzzini to, ko citi zinās tikai rīt!
„Nav svarīgi, vai uzņēmums plāno attīstīt inovācijas pasaules līmenī vai šobrīd vispār neplāno tās ieviest. Svarīgi ir tas, ka pēc inovāciju konferences dalībnieki zinās veikmīgāko inovāciju piemērus pasaulē, Eiropā un Latvijā. Dalībnieki iegūs citādu izpratni par attīstības tendencēm un, galvenais, zināšanas par to, kādas inovācijas tirgus pieprasīs jau tuvākajā nākotnē,” ir pārliecināts „Riga Comm” projekta vadītājs Andris Breške.
Gaidīti ir Latvijas un ārvalstu biznesa līderi, uzņēmumu vadītāji, tehnoloģiju un inovāciju entuziasti, kā arī citi nozares interesenti, lai ne tikai uzzinātu par inovācijām biznesā un smeltos idejas sava uzņēmuma attīstībai, bet arī dibinātu reālus kontaktus un atrastu sadarbības partnerus. „Jūs būsiet lielu soli priekšā citiem, un mēs garantējam, ka konference Jūs spēcīgi iedvesmos inovāciju īstenošanai savā uzņēmumā,” piebilst A. Breške.

Šī gada konferences akcenti
Konference sastāvēs no trim pamatsesijām, un tajās uzstāsies vairāk nekā 12 lektori. Katru sesiju iesāks divi starptautiski atzīti eksperti, kas saistošā veidā atklās globālās attīstības tendences un gaidāmos notikums pasaules mērogā un fokusēs sesijas tēmu uz Eiropas uzņēmējdarbību. Sarunas noslēgumā diskusijai pievienosies Baltijā un Latvijā populāri un savā darbībā veiksmīgi uzņēmēji un eksperti. Konference notiks angļu valodā.

Radām viedāku biznesa vidi
Šī konferences sesija ļaus uzzināt, kā veiksmīgāk integrēt vēl tikai izstrādes stadijā un jau esošus risinājumus tieši jūsu biznesā – sākot ar gudrajām mašīnām un sensoru tehnoloģijām un beidzot ar pilnīgu biroja vides vai ražošanas procesu attālinātās kontroles iespējām (Smart Office, Smart City u. c.). Tā piedāvās arī dažādus gatavus rinājumus, kas spēj dot tūlītēju pievienoto vērtību biznesam. Sesijas nobeigumā diskusijā piedalīsies „Lattelecom” jauno produktu nodaļas direktors Arvils Kupris.

Dalīšanās ekonomika

Šajā sesija iepazīsieties ar jaunām stratēģijām, kā arī inovatīviem biznesa modeļiem un to nozīmi uzņēmumā. Dalīšanās ekonomika ļauj daudz gudrāk izmantot pieejamos resursus, iespējas, pakalpojumus, tos inovatīvi kombinējot un radot pārsteidzoši efektīvus jaunus biznesa modeļus. Kā to ir izdevies īstenot savā uzņēmumā, pieredzē dalīsies Latvijā pirmā savstarpējo aizdevumu platformas „Mintos” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Šulte.

Nākamās paaudzes klients un darbinieks
Tehnoloģiju attīstība spēcīgi un nepārtraukti ietekmē cilvēkus. Mainās uztvere, normas, pieradumi, valoda, saziņas veidi... Sesija sniegs ieskatu par attīstības tendencēm un risinājumus, kā efektīvi organizēt darbu uzņēmumā ar dažādu paaudžu pārstāvjiem un kā komunicēt ar dažādu paaudžu klientiem. Viena no diskusijas dalībniecēm būs P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcas personāla direktore, personāla inovatīvas attīstības eksperte Arta Biruma.

Personības, kas pārsteidz un iedvesmo
Arī šogad ir gaidāmas tikšanās ar iedvesmojošiem pasaules līmeņa lektoriem, kas, saglabājot intrigu, tiks atklāti pakāpeniski. Iepriekšējā gadā bija iespēja dzirdēt tādus pasaulslavenus tehnoloģiju ekspertus kā inovāciju hakeri “Futurecandy” dibinātāju Niku Zonemani, bestselleru autoru, ekspertu stratēģijas, inovāciju un mārketinga jomā Pīteru Fisku, “Cyborg Foundation” līdzdibinātāju, cilvēku kiborgu Neilu Herbisonu u.c. Arī šogad „Riga Comm 2015” pulcēs labākos pasaules tehnoloģiju inovāciju pārstāvjus, lai kopā dalītos pieredzē vēl nebijušā, unikālā konferecē Baltijā!

Konferenci organizē starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar uzņēmumiem „Idea House” un „Mastersales”. Vairāk par konferenci: http://rigacomm.com/innovation-conference/

Sekojiet mums: www.facebook.com/RigaComm un www.twitter.com/RigaComm
Top