BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Latvijas restorānus un kafejnīcas aicina pieteikt dalību Gastronomijas festivālā!

Jau ceturto gadu līdz ar vasaras iestāšanos sākas arī aktīva gatavošanās Gastronomijas festivālam, kas šogad notiks no 26. augusta līdz 6. septembrim. Festivālā priecēt gardēžus ir aicināti ne tikai restorāni, kafejnīcas un bāri, bet arī tējnīcas, vīnotavas, konditorejas, picērijas un delikatešu restorāni no visas Latvijas!

Gastronomijas festivāls ir starptautiskās pārtikas izstādes „Riga Food” gardais ievadpasākums, kas vasaras noslēgumā gardēžus priecēs ar vēl nebijušām ēdienkartēm, speciāliem piedāvājumiem un patīkamām atlaidēm. Lieliskā, daudzveidīgā un garšas kārpiņām neaizmirstamā Gastronomijas festivāla ēdienkarte kā milzīgs tīkls „pārklās” visu Latviju un izcels gan jau sevi pierādījušus gastronomijas dārgumus, gan jaunus ēdienus!

Pagājušajā gadā Gastronomijas festivālā ar lieliskām maltītēm savus apmeklētājus priecēja 52 restorāni, kafejnīcas un bāri no Rīgas, Jūrmalas, Liepājas, Talsiem, Cēsīm, Daugavpils, Pūres, Inčukalna, Ādažiem, Mārupes, Rēzeknes, Ventspils, Salaspils, Alojas, Jaunpils un Siguldas. Atzinīgi tika novērtētas gan tradicionālas maltītes, gan jaunumi no Taizemes, Japānas, Meksikas, Itālijas un mūsdienu Latvijas virtuves.

Izstādes „Riga Food” un Gastronomijas festivāla organizatori aicina sarosīties Latvijas kulinārijas un gastronomijas profesionāļus un pieteikt dalību festivālā, lai gan savus esošos, gan jaunos klientus pārsteigtu ar nebijušiem garšu salikumiem un patīkamām cenām!

Piesaki dalību izdevīgāk!

Dalību var pieteikt festivāla mājaslapā, aizpildot elektronisko pieteikuma formu – www.bt1.lv/gastrofest/lv/application-form.php. Šobrīd un līdz pat 1. jūlijam dalība festivālā ir bez maksas, savukārt, slēdzot līgumu jūlijā, dalības maksa ir 30 eiro, bet augustā – 60 eiro. Papildu informācijai par dalību festivālā sazinieties ar projekta vadītāju Māri Briedi, rakstot uz e-pastu maris.briedis@bt1.lv.

Gastronomijas festivālu un izstādi “Riga Food” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Starptautiskā pārtikas izstāde „Riga Food 2015”, kas šogad atzīmēs 20 gadu jubileju, notiks no 2. līdz 5. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Vairāk: www.rigafood.lv

Sekojiet festivāla jaunumiem sociālajos tīklos:
draugiem.lv/gastrofest.lv/
facebook.com/Gastrofest.lv
twitter.com/gastrofest_lv

Gastronomijas festivāla projekta vadītājs
Māris Briedis
Tālr.: (+371) 26484711, e-pasts: maris.briedis@bt1.lv
Top