BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

ELKOR bērnu preces vienuviet un par vēl izdevīgākām cenām!


Visi ir laipni aicināti apmeklēt ELKOR stendu un iepazīties ar jaunāko, labāko un īpašo bērnu preču piedāvājumu! Izstāžu laikā visiem bērnu ratiņiem un auto sēdekļiem, šūpolēm, mazulīšu šūpuļkrēsliem un barošanas krēsliem, bērnu kopšanas līdzekļiem un rotaļlietām, bērnu mēbelēm un tekstilam 20% atlaide.

Lielāko bērnu priekam būs iespēja iepazīties ar SILVERIT radiovadāmiem helikopteriem un mašīnām, TOSY interaktīvo robotu, MAGFORMERS magnētisko konstruktoru un PegPerego elektromobīļiem. ELKOR stendā saņemsiet arī konsultācijas un iegūsiet atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Atnākot uz ELKOR stendu, saņemsiet akciju avīzi ar atlaižu kuponu, kas pirkumiem u/v ELKOR PLAZA, Brīvības gatvē 201 un ELKOR KIDS veikalos t/c Riga Plaza un t/c Spice nodrošinās bērnu mēbelēm un ratiņiem, bērnu un māmiņu apģērbiem, auto sēdeklīšiem un visām rotaļlietām 20% atlaidi.
Kupona derīguma termiņš – 10.05.2015. Atlaide neattiecas uz akcijas precēm. Uzrādiet kuponu pirms pirkuma.

Magformers – lielisks magnētiskais konstruktors intelekta attīstībai!
Magformers ir magnētiskais konstruktors, kas iepazīstina bērnu ar bezgalīgas fantāzijas un iztēles pasauli. Paredzēts bērniem sākot no 2 gadu vecuma, lai gan lieliski būs piemērots arī bērniem no 1 gada vecuma, sakarā ar to, ka komplektā neietilpst mazas detaļas. Konstruktors sastāv no kvadrātiem un trijstūriem visās varavīksnes krāsās. Detaļu daudzveidība ļauj veidot ne tikai visparastākās aplikācijas, bet arī sarežītāka tipa trīsdimensiju būves (mājiņas, nelielas pilis utt.). Spilgās krāsas attīsta estētisko uztveri, bet formu veidošana telpisko domāšanu. Nāc un iegādājies šo lielisko konstruktoru par īpašajām cenām izstādē!

Jaunums Latvijas tirgū – holandiešu zīmols Nuna!

Nuna piedāvā kvalitatīvus un drošus bērnu ratiņus, auto sēdekļus un mazulīšu šūpuļkrēslus, barošanas krēslus un manēžas. Viena no galvenajām kompānijas Nuna produkcijas atšķirībām ir tas, ka katram modelim ir vairāki pielietošanas varianti. Izmantojamie materiāli ir droši, kvalitatīvi un nav alerģiski maziem bērniem. Atsevišķi jāatzīmē katra Nuna izstrādājuma dizains - smalkas līnijas, gaumīgas krāsas un detaļu ergonomiskums. Nāc uz izstādi un iegādājies piemērotākos ratus savam mazulim par īpašajām cenām!

Vairāk: www.elkor.lv

Seko mums!
facebook.com/Elkor.lv/1189101506_4784.JPG
1702365177_4784.JPG
335759879_4784.JPG
1584130978_4784.JPGTop