BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Konkursa „Habitus Baltija 2015” uzvarētāji saņems vērtīgas balvas!

„Habitus Baltija 2015” uzvarētāji tiks paziņoti konkursa svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 17. aprīlī plkst. 17.00.

Konkursa uzvarētājs iegūs ne tikai labākā jaunā modes mākslinieka titulu un “Habitus Baltija” statueti, bet arī iespēju papildināt savas zināšanas prestižajā Eiropas Dizaina institūtāBarselonā(IED Barcelona)vasaras kursos. Lai laureātam nebūtu jālauza galva par ceļa izdevumiem uz Barselonu, konkursa „Habitus Baltija 2015” oficiālais auto „Renault Kadjar” dāvās arī naudas balvu – 500 eiro. Labākais jaunais modes mākslinieks nav iedomājams bez modīga velosipēda, tāpēc Grand Prix ieguvējs savā īpašumā saņems arī gandrīz 1000 eiro vērtu dizaina velosipēdu „Electra Fashion Bike”.

Arī „Habitus Baltija 2015” labākā modes skola saņems “Habitus Baltija” statueti, un tās pārstāvis – iespēju papildināt savas zināšanas prestižajā starptautiskajā modes augstskolā “ESMOD” Parīzēvasaras kursos.

Citi laureāti saņems iespēju piedalīties modes šovā „ERKI” Tallinā (Igaunija), Krakovas Modes nedēļā, modes un foto festivālā-konkursā “Meļnica Modi” Minskā (Baltkrievija), starptautiskajā jauno dizaineru konkursa „Russian Silhouette” finālā Maskavā (Krievija), starptautisko jauno dizaineru konkursā „Plyos on Volga. Linen Palette” Ivanovas apgabalā Krievijā.

Trīs konkursanti saņems stipendiju viena gada studijām Starptautiskajā Kostīmu un modes dizaina skolā Varšavā programmā „Modes dizains”.

Tāpat būs arī vairākas simpātiju balvas no konkursa “Habitus Baltija 2015” sadarbības partneriem unatbalstītājiem: Baltijas Modes federācijas, „Coffee Inn”u.c.

Jauno modes mākslinieku konkurss “Habitus Baltija” ir atspēriena punkts daudziem jaunajiem māksliniekiem, tādēļ arī balvu mērķis ir veicināt tālāku izglītošanos un starptautiskas pieredzes gūšanu.Ik gadu konkursa organizatori, pateicoties sadarbības partneriem un atbalstītājiem, veido balvu fondu aptuveni 15 000 eiro vērtībā.

“Habitus Baltija” statuetes, ko saņems Grand Prix ieguvējs un “Labākās modes skolas” pārstāvis,  ir veidojis latviešu metālmākslinieks Māris Šustiņš.
Top