BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Satiec princeses Elzu un Annu, sniegavīru Olafu un citus pasaku varoņus!


SIA „TUSI BUSI” – bērnu ballīšu aģentūra aicina Jūs uz izstādi, lai varētu satikt princeses Elzu un Annu, sniegavīru Olafu un citus pasaku varoņus! „TUSI BUSI” radošā komanda mazajiem apmeklētājiem piedāvās iemīļotas izklaides: sejiņu apgleznošanu un radošās darbnīcas.


Izstādes laikā no plkst. 14.00 līdz 15.30 bērniem būs ekskluzīva iespēja piedalīties saldējuma radošajā darbnīcā kopā ar kādu no multfilmas „Ledus sirds” varoņiem! Katrs bērns varēs pats izdekorēt savu saldējuma figūriņu un pēc tam to apēst. 

Pārsteigumu ir sagādājis arī Olafs, kas bērnus aicinās veikt bioloģisku eksperimentu – iesēt un izaudzēt mājās Olafa degunu – burkānu.
Izstādes laikā aizpildot pieteikuma anketu, apmeklētājiem būs iespēja rezervēt bērnu ballīti ar 15% atlaidi!

„TUSI BUSI” dibināts ar mērķi organizēt un vadīt kvalitatīvas, mīļas, oriģinālas bērnu ballītes. Vienmēr ņemot vērā vecāku un bērnu vēlmes, ieceres un sapņus. Organizējot un vadot bērnu ballītes Jūs vienmēr saņemsiet individuālu attieksmi, gan organizēšanas procesā, gan pašā ballītē. Tas ir iemesls, kāpēc mūsu klienti izvēlās un iesaka saviem draugiem TUSI BUSI rīkotās bērnu ballītes un bērnu ballīšu vadītājus. Izvēlies savu sapņu ballīti mūsu mājas lapā www.tusibusi.lv!

Gaidīsim Jūs ciemos!

1198208231_4763.jpg
2034766213_4763.jpg
707577079_4763.jpgTop