BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Eventus group” oficiālais pārstāvis Latvijā „Smilšu lampas” prezentēs burvīgas un inovatīvas izglītojošās rotaļlietas!


Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar inovatīvām izglītojošām rotaļlietām - Magic light table jeb Smilšu lampu, Magic light easel jeb Gaismas molbertu un Colour dunes jeb Smilšu gleznas rāmīti! Laipni gaidīti lietuviešu kompānijas „Eventus group” oficiālā pārstāvja Latvijā „Smilšu lampas” stendā!

Magic light table jeb Smilšu lampa ir gaismas galds ar plakanu virsmu, kur iekšā ir LED gaismas virtene ar 16 nomaināmām krāsām un 4 automātiskajām gaismas nomaiņas programmām. Uz plakanās virsmas var bērt jebkāda veida birstošo materiālu (smiltis, mannu, kukurūzas putraimus, rīsus utt.) un bērni spēlējoties var attīstīt savu pirkstiņu sensoro motoriku.

Otrs tik pat interesants produkts ir Magic light easel jeb Gaismas molberts, kur uz izgaismotās stikla virsmas zīmētie mākslas darbi, mainoties LED gaismas krāsai, luminiscējoši spīd.

Savukārt Colour dunes jeb Smilšu gleznas rāmītis ļauj ar pavisam vienkāršiem līdzekļiem radīt unikālu mākslas darbiņu, kad starp diviem rāmja stikliem tiek bērts jebkāda veida birstošais materiāls (krāsainās smiltis, dabas produkti – manna, magones, lēcas, kukurūzas putraimi, grīķi utt) veidojot katru reizi skaistu un oriģinālu izkārtojumu.

Visus produktus būs iespēja aplūkot, izmēģināt un uzzināt daudzos produktu pielietošanas veidus.

Ja izstādes laikā iegādāsies vai pasūtīsi kādu no „Eventus group” produktiem, saņemsi dāvanu!

Tā kā produktus ir iespējams ne tikai iegādāties, bet arī iznomāt, tad „Smilšu lampas” piedāvās ekskluzīvu iespēju iegādāties „Smilšu lampas” nomas dāvanu karti tikai par 20 EUR uz pasākumu!
Dāvana kartes būs derīgas līdz šī gada beigām. Smilšu lampas nomas periods 24h.

„Eventus group” ir Lietuvas kompānija, kas darbojas dažādās jomās un viena no tām ir izglītojošo rotaļlietu radīšana un izgatavošana zem „Jonely” zīmola. Šo inovatīvo un izglītojošo rotaļlietu pielietojums ir ļoti plašs, un tas paredzēts dažādām vecuma grupām, kā arī personām ar īpašām vajadzībām. Mūsu izglītojošās rotaļlietas tiek pārdotas gan Lietuvā un Latvijā, gan arī jau Vācijā, Austrijā, Somijā un citur.

„Eventus group” oficiālais pārstāvis Latvijā ir „Smilšu lampas”.

Vairāk: www.jonely.eu un www.smilsulampas.lv

Oficiālais pārstāvis Latvijā „Smilšu lampas” sociālajos tīklos:
facebook.com/smilsulampas
draugiem.lv/smilsulampas
twitter.com/smilsulampas

VIDEO 

1365485203_4702.jpg
1670157590_4702.jpg
2080567571_4702.JPG
471060399_4702.jpg
1132382585_4702.jpg
1885175343_4702.jpg
1487853802_4702.jpgTop