BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„EKO YS” prezentēs īpašus un ekskluzīvus jaunumus mazuļiem gan svētkiem, gan arī ikdienai!


Šosezon „EKO YS” ir īpaši rūpīgi gatavojušies pavasara-vasaras sezonai, sarūpējot jaunu dizainu gan līdzšinējiem produktiem, gan arī radot ko īpašu jaunajām ģimenēm – jaunus plediņus, ģimeņu piknika pledus, dvielīšu komplektus, svētku tērpu līniju mazuļiem, auto krēsliņu aksesuārus, guļammaisus, ietinamos autiņus, kā arī īpašo spilvenu līniju un ekskluzīvus mazuļa guļamās zonas aksesuārus. „EKO YS” stends noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu!

Šajā izstādē plašā sortimentā piedāvāsim dažāda veida adītus plediņus-sedziņas vasarai-pavasarim, tāpat arī dažādu krāsu un veida spilvenus mammām, mazuļiem, kā arī lielākiem un mazākiem brāļiem, māsām. Jaunajiem vecākiem būs no kā izvēlēties, arī lūkojot pēc konvertiņa, jo tie būs gan dažādām gaumēm, gan dažādām iespējām!

Gatavojoties vasarai – jaukai atpūtai pludmalē, piedāvāsim dažāda veida mazuļu dvielīšus, dvielīšu komplektus un jaukus vannas cimdiņus, kas noderēs arī vannošanai mājās.

„EKO YS” stendā būs aplūkojama arī svētku kolekcija zīdaiņiem – kristību un balles kleitas, kā arī kostīmi. Modeļu daudzums izstādē būs ierobežots, tāpēc iegādāties svētku drēbītes varēs visveiklākie apmeklētāji! Savukārt mazajiem skolnieciņiem piedāvājumā būs skolas formas.

Iemācies ietīt mazuli autiņos un plediņos!
Esam padomājuši arī par praktisku un īpaši noderīgu nodarbi mūsu stendā – jaunajiem vecākiem būs iespēja iemācīties, kā pareizi un viegli mazuli ietīt ietinamajos autiņos un plediņos.

Sagatavojies vasaras atpūtai!
Esam sagaidījuši gada aktīvāko laiku, kad sāksies ceļojumu baudīšana. Šim skaistajam laikam par godu esam sarūpējuši auto krēsliņu aksesuārus, kas palīdzēs tiek kalpot ilgāk. Vasarā visi alkst vairāk laika pavadīt ārpus telpām, tāpēc piedāvāsim arī praktiski noderīgu lietu piknikam – ērti lietojamu un viegli pārvietojamu piknika pledu visai ģimenei.

Ekskluzīvs jaunums!
Īpašs un ekskluzīvs jaunums no „EKO YS” būs ekskluzīva gultasveļa – adīti gultiņas aksesuāru komplekti. Ko tādu pircēji Latvijā varēs redzēt pirmo reizi! Nāciet un novērtējiet, cik veiksmīgi zīmols „EKO YS” mazuļa guļamistabā ir ienesis adījumus!

„Jaunizcepts” produkts tieši izstādes „Bērnu pasaule 2015” apmeklētājiem!
Vēl kā jaunumu Latvijas tirgum prezentēsim īpaši šai izstādei „jaunizcepto” produktu, kas palīdzēs aizbēgt no uzmācīgās saulītes, gan mazulim guļot ratiņos, gan auto krēsliņā. Lai vecākiem nebūtu jāmeklē plāni autiņi vai marlītes ar ko piesegt mazuli, esam atraduši risinājumu šai problēmai. Saglabāsim intrigu un šo jaunumu vēl neatklāsim. Mīļi gaidīsim mūsu „EKO YS” stendā, lai ar šo jaunumu iepazīstinātu klātienē!


Iegādājoties „EKO YS” jaukās lietas mazuļiem un topošajām māmiņām, lielākiem pirkumiem būs pārsteiguma dāvaniņas! Turklāt izstādē uz vietas būs iespēja šī zīmola produktus iegādāties arī kā dāvanu gaumīgā iesaiņojumā!

„EKO YS” ir Eiropas zīmols un visa piedāvātā produkcija tiek ražota Eiropā jau vairāk kā 20 gadus. Īpaši sekojot līdzi produktu kvalitātei un dizaina specifikai, tiek radītas īpašas lietas no kvalitatīviem materiāliem visai ģimenei – gan topošajām māmiņām, gan zīdainīšiem. Nav aizmirsts arī par lielākiem bērniem, jo „EKO YS” ražo arī jaciņu, tuniku, kleitu un cepuru kolekcijas bērniem līdz pat 12 gadiem un skolas formas.

Gaidām ciemos Ķīpsalā!

Vairāk: draugiem.lv/ekoyoungsmile/1182789455_4654.jpg
1485784340_4654.jpg
1024289509_4654.jpg
779204676_4654.jpg
861217746_4654.jpg
1224134519_4654.jpg
684991969_4654.jpg
967193023_4654.gifTop