BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ķīpsalā notiks izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014"

No 4. līdz 6. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014", kas nodrošina vispiemērotāko biznesa vidi kokrūpniecības nozares uzņēmējiem un iekārtu, instrumentu, apdares materiālu, kokapstrādes ražotņu tehnikas un materiālu tirgotājiem.

„Jau izsenis kokrūpniecībai ir īpaša loma Latvijas ekonomikā. Šī nozare Latvijā turpina izaugsmi – palielinās gan eksporta apjomi, gan attīstās pašmāju tirgus, tāpēc kokapstrādes rūpniecībā strādājošiem uzņēmumiem ir būtiski paaugstināt konkurētspēju, modernizēt un efektivizēt ražošanu, ieviest ražotnēs jaunas tehnoloģijas un apgūt jaunus tirgus. Tieši šos mērķus sasniegt piedāvā izstāde,” norāda projekta vadītājs Kardijs Broks.

Izstādē "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014" piedalīsies uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm un demonstrēs kokapstrādes iekārtas darbībā, mēbeļu ražošanas iekārtas, durvju un logu ražošanas iekārtas, profesionālos elektroinstrumentus kokapstrādes un būvniecības speciālistiem, galdniecības iekārtas, koksnes apdares materiālus, koksnes zāģēšanas iekārtas, iekārtas apaļkoka apstrādei, kokmateriālus, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas.

Tehnoloģiju progress nozīmīgi ietekmē kokapstrādes nozari, ko varēs vērot arī izstādē. Kokapstrādātāji, mēbeļu, durvju un logu ražotāji, koka māju un guļbūvju ražotāji, galdnieki, celtniecības kompānijas, kokmateriālu tirgotāji un citi uzņēmēji izstādē varēs apskatīt un atrast sev piemērotākās tehnoloģijas, iekārtas, instrumentus un materiālus no Eiropas un pasaules ražotājiem.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2014”. Vairāk: www.techindustry.lv

Izstādes “Tech Industry” un "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti" organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.


Top