BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

7 miljonais BT 1 rīkoto izstāžu apmeklētājs sagaidīts!

Šodien, 6. septembrī izstādē „Riga Food 2014” tika sumināts Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 septiņmiljonais apmeklētājs – Guntars Grūdups, kurš no Liepājas bija ieradies kopā ar visu ģimeni.

„Mums, lūdzu, divas pieaugušo, divas bērnu, vienu kaķa un suņa biļeti,” pie kases, vēl nezinot, ka iegādājas laimīgo – 7 miljono biļeti,” jokoja Guntars Grūdups, kam izstādes „Riga Food” apmeklēšana ir kļuvusi par tradīciju.

„Jau 18. gadus pēc kārtas septembrī dodamies uz Ķīpsalu un apmeklējam izstādi „Riga Food”. Tā nu ir sanācis, ka šī reize ir izvērtusies par visveiksmīgāko,” stāsta Guntars Grūdups, kurš nodarbojas ar pārtikas preču ražošanu un tirgošanu.

„Ar izstādi „Riga Food” veiksmīgi esam atklājuši jauno rudens izstāžu sezonu un sagaidījuši mūsu septiņmiljono apmeklētāju,” šī svinīgā brīža nozīmīgumu uzsvēra BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle un Grūdupu ģimeni ielūdza gadu bez maksas apmeklēt visas BT 1 rīkotās izstādes. Savukārt, „Riga Food” projektu vadītājs Rolands Nežborts pasniedza bagātīgu grozu ar dažādiem labumiem, ko bija sarūpējuši izstādes dalībnieki.

Pēc sumināšanas Grūdupu ģimene devās baudīt „Riga Food” plašo piedāvājumu un atsveicinoties piebilda: „Jācer, ka diena turpināsies tikpat veiksmīgi!”


718505859.JPG
340637207.JPG
349945068.JPG
223876953.JPGTop