BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Dodies garšu ceļojumā pa visu Latviju!

No 28. augusta līdz 7. septembrim jau trešo gadu starptautisko pārtikas izstādi „Riga Food” atklās Gastronomijas festivāls, kas gardēžus priecēs ar vēl nebijušām ēdienkartēm, speciāliem piedāvājumiem un patīkamām atlaidēm visā Latvijā.

Doties garšu ceļojumā pa visu Latviju aicinās restorāni, kafejnīcas, bāri, tējnīcas, vīnotavas un citi kulinārā tūrisma galamērķi. Dalībnieki katru festivāla dienu, no 28. augusta līdz 7. septembrim, apmeklētājus aicinās palutināt savas garšas kārpiņas. Būs gan nebijušas ēdienkartes un speciālie piedāvājumi, gan šefpavāru komplimenti un patīkamas atlaides. Katrs Gastronomijas festivāla dalībnieks savu unikālo piedāvājumu prezentēs savā ēdināšanas uzņēmumā, kur vislabāk ir sajūtama gan īpašā vide, gan viesmīlība, gan šefpavāra, konditora vai bārmeņa talanta pieskāriens.

„KEY to Riga”, „Avalon Hotel”, „Ambiente”, „Rozalija”, „TERRA restorāni”, „Upe”, „Sapņi un kokteiļi”, „Rāmkalnu restorāns”, „Porto”, „Alexis”, „Streetburgers”, „Boulevard 33”, „Olive Oil Tranding Co”, „Terase”, „Il Patio”, „Pacho music cafe”, „RroOomM”, „De Commerce Gastro Pub 1871”, „Benjamiņš”... – tie ir tikai daži no uzņēmumiem, kas vasaras noslēgumā piedāvās doties neaizmirstamā garšu ceļojumā!

Lieliskā, daudzveidīgā un garšas kārpiņām neaizmirstamā Gastronomijas festivāla ēdienkarte kā milzīgs tīkls „pārklās” visu Latviju un izcels gan jau sevi pierādījušus gastronomijas dārgumus, gan nebijušus ēdienus!

Festivāla mērķis ir popularizēt ārpus mājas ēšanas kultūru Latvijā, laužot stereotipus par to, ka patīkamas maltītes ieturēšana restorānā, kafejnīcā vai bārā ir nesamērīgi tēriņi, kā arī izcelt katra uzņēmuma piedāvāto unikālo gastronomisko sajūtu gammu.

Garšu ceļojums pa visu Latviju!
Šogad festivālā gardēžus ar lieliskām maltītēm priecēs vairāk nekā 50 dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas, Liepājas, Talsiem, Cēsīm, Daugavpils, Pūres, Inčukalna, Ādažiem, Mārupes, Rēzeknes, Ventspils, Salaspils, Alojas, Jaunpils un Siguldas. Vairāk: www.gastrofest.lv

Gastronomijas festivāls ir starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2014” pavadošais pasākums, un to rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.rigafood.lv

Sekojiet festivāla dalībnieku īpašajiem piedāvājumiem sociālajos tīklos:
draugiem.lv/gastrofest.lv
facebook.com/Gastrofest.lv
twitter.com/gastrofest_lv


Foto: Jaunpils pils krogs
Top