BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aicinām pieteikt dalību Gastronomijas festivālā!

No 19. maija sākas pieteikšanās trešajam Gastronomijas festivālam, kas gardēžus priecēs jau vasaras noslēgumā – no 28. augusta līdz 7. septembrim. Pieteikt dalību ir aicināti ne tikai restorāni, kafejnīcas un bāri, bet arī tējnīcas, vīnotavas, konditorejas, picērijas un delikatešu restorāni no visas Latvijas!

Jau trešo gadu visā Latvijā notiks Gastronomijas festivāls, kas liks sarosīties gan gastronomijas profesionāļiem, gan gardēžiem! Festivāls tiek organizēts ar mērķi popularizēt ārpus mājas ēšanas kultūru Latvijā, laužot stereotipus par to, ka patīkamas maltītes ieturēšana restorānā, kafejnīcā vai bārā ir nesamērīgi tēriņi, kā arī izcelt katra uzņēmuma piedāvāto unikālo gastronomisko sajūtu gammu. Savukārt dalībniekiem festivāls sniedz plašu publicitāti, kas paver iespējas piesaistīt daudz jaunu klientu.

„SUITE Restorāna” sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Laiviņa atzinīgi novērtē dalību pagājušā gada festivālā un akcentē sniegto iespēju augt profesionālajā ziņā, veselīgas konkurences rosināšanu un lielisko izdevību popularizēt šefpavāra prasmi, toties restorāna „KEY to RIGA” mārketinga speciāliste Aija Liepa īpaši uzsver lielo pieprasījumu pēc festivālā piedāvātajiem jaunajiem ēdieniem un žurnālistu interesi.

„Pagājušogad par mūsu festivāla ēdienkarti saņēmām labas atsauksmes. Esam priecīgi, ka piedalījāmies šajā projektā, turklāt jutām ļoti lielu aktivitāti sociālajos tīklos, kā rezultātā ieguvām daudz jaunu sekotāju un sasniedzām potenciālos klientus,” stāsta Liepājas restorāna „Upe” vadītāja Alija Samoilova.

Dalībnieku uzdevums ir katru festivāla dienu, no 28. augusta līdz 7. septembrim, apmeklētājiem piedāvāt jaunas ēdienkartes, speciālos piedāvājumus, šefpavāra komplimentus un patīkamas atlaides. Katrs dalībnieks unikālo piedāvājumu prezentēs savā ēdināšanas uzņēmumā, kur vislabāk ir sajūtama gan īpašā vide, gan viesmīlība, gan šefpavāra, konditora, baristas vai bārmeņa talanta pieskāriens. Radi unikālu gastronomisko piedāvājumu un kļūsti par iecienītu garšu ceļojuma galamērķi!

Lieliskā, daudzveidīgā un garšas kārpiņām neaizmirstamā Gastronomijas festivāla ēdienkarte kā milzīgs tīkls „pārklās” visu Latviju un izcels gan jau sevi pierādījušus gastronomijas dārgumus, gan jaunus kreatīvus uzņēmējus!

Garšu ceļojums pa visu Latviju!
Festivāls aptver ne tikai Rīgas, bet gan visas Latvijas gardākās maltītes ieturēšanas vietas! Pērn gardēžus ar lieliskiem piedāvājumiem priecēja 77 dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas, Liepājas, Salaspils, Ērgļiem, Siguldas, Talsiem, Rēzeknes, Ventspils, Valmieras, Ādažiem, Engures, Smiltenes, Mārupes, Bīriņiem, Madonas, Ogres un citām Latvijas pilsētām. Vairāk: www.gastrofest.lv

Jo laicīgāk, jo izdevīgāk!
Gastronomijas festivāls šogad aizsāk tradīciju ar jaunu cenu politiku – jo ātrāk tiek noslēgts līgums, jo zemāka ir dalības maksa. No 19. līdz 31. maijam pieteikšanās ir bez maksas, jūnijā un jūlijā dalības maksa būs 30 eiro, bet augustā – 60 eiro.

Pieteikt dalību!
Dalību var pieteikt festivāla mājaslapā, aizpildot elektronisko pieteikuma formu ŠEIT!

Gastronomijas festivāls ir starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2014” pavadošais pasākums, un to rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.rigafood.lv
Top