BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau nedēļas nogalē izstāde „RIGAAGRO 2014”!

No 25. līdz 27. aprīlim Ķīpsalā īpaši tiks gaidīti lauksaimniecības nozares profesionāļi, lauksaimnieki un citi interesenti, jo jau 12. reizi notiks starptautiskā lauksaimnieciskās ražošanas un infrastruktūras izstāde „RIGA AGRO 2014”.

Izstādē varēs iepazīties ar Latvijā vēl neredzētām lauksaimniecības tehnoloģijām, tehniku un produkcijas ražošanas iespējām. Turklāt izstādes dalībnieki piedāvās arī labas cenas, dažādus risinājumus lauku darbiem un zinošu speciālistu padomus!

Lauksaimniecības tehnika
Daudzveidīgu lauksaimniecības tehniku izstādē piedāvās uzņēmumi „Ferrus” (Latvija), „Serafin” (Polija) un „Agrilita” (Lietuva). SIA „VBC Grup” no sava plašā piedāvājuma klāsta saimniekiem prezentēs ļoti noderīgu Latvijā ražotu pļāvējuzgali grāvju attīrīšanai no krūmiem. Savukārt SIA „Plastena” piedāvājumā būs augstvērtīgi materiāli nojumēm un siltumnīcām, grīdas segumi fermām un dzīvnieku audzētavām, kā arī lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas.

Preces bioloģiskajai saimniekošanai
Attīstoties bioloģiskajai saimniekošanai, aizvien lielāka uzmanība tiek pievērsta tam, lai izaudzētu labu un kvalitatīvu produkciju bez minerālmēslojuma izmantošanas. Šajā izstādē uzņēmumi no Spānijas un Lietuvas sniegs nenovērtējamu informāciju par savas produkcijas priekšrocībām – ekoloģiskos mēslošanas līdzekļus prezentēs Spānijas uzņēmums „Idai Nature” un Lietuvas uzņēmums „Pryszynski ir partneriai”. Izstādes laikā varēs iegādāties arī Igaunijas uzņēmuma „Biolan Baltic” produkciju ekoloģiskajai dārzkopībai – kūdras substrātus, organiskos mēslojumus u. c., kā arī vides produktus – mūsdienīgas sausās tualetes un dārza kompostētājus.

Veiklības braucieni
„RIGAAGRO 2014” laikā notiks veiklības brauciens „KIOTI UTV MECHRON”, kurā var piedalīties ikviens interesents, kam ir vadītāja apliecība. Nelielais traktoriņš ir īsts dārza darbu pavēlnieks, un tā vadīšana prasa zināmu izveicību. Izmēģini savus spēkus – piesakies jau tagad: raksti uz janis.abolins@bt1.lv! Savukārt tie, kuriem vēl nav vadītāja apliecības, visas trīs dienas būs mīļi gaidīti hallē Nr. 1, kur notiks „RIPO AUTO” sacensības.

Trīs starptautiskas izstādes lieliem un maziem lauku, meža un dārza darbiem!

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 25. līdz 27. aprīlim vienlaikus ar izstādi „RIGA AGRO 2014” blakus hallē un pie halles ārējā ekspozīcijā ikviens interesents varēs iepazīties ar mežizstrādes tehnikas piedāvājumu mežsaimniecības un koksnes produktu izstādē „Mežs un Koks 2014”, bet dārza un floristikas izstādē „Dārzs. Flora 2014” varēs aplūkot un iegādāties visu nepieciešamo dārza darbiem. Vairāk: www.bt1.lv/agro

Darba laiki:
25. aprīlī 12.00–18.00
26. aprīlī 10.00–18.00
27. aprīlī 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem: 3,50 EUR
Studentiem, skolēniem, pensionāriem: 2,50 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas


Top