BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Tuvojas starptautiskā mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde!

No 25. līdz 27. aprīlim Ķīpsalā notiks Starptautiskā mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde, kurā savu produkciju demonstrēs ne tikai Baltijas valstu uzņēmumi. Izstāde sniedz iespēju sekot līdzi meža nozares jaunākajām tendencēm, tehnoloģiju attīstībai, koksnes un tās produktu praktiskai izmantošanai, kā arī iepazīties ar nozares aktualitātēm.

Izstāde „Mežs un Koks” ir nozīmīgs pasākums mežsaimniecības nozarei, jo vienuviet pulcē profesionālus mežsaimniekus, kokapstrādes speciālistus un citu saistīto nozaru speciālistus. Izstāde sniedz iespējas uzsākt biznesa attiecības, saņemt profesionālas konsultācijas, novērtēt nozari un tās attīstības tendences kopumā, iepazīties ar piedāvājumu, izvēlēties sadarbības partnerus un konkrētus mežsaimniecības un koksnes produktus.

Izstādes „Mežs un Koks 2014” projektu vadītājs Māris Briedis uzsver, ka šogad izstādē daudz plašākā pulkā savu piedāvājumu prezentēs ārvalstu uzņēmumi. „Pirmo reizi izstādē piedalīsies „Kiln-Direct” no ASV, kas prezentēs kokmateriālu kaltes, un „Relaskop-Technik” no Austrijas, kas demonstrēs mežu uzmērīšanas instrumentus. Līdz šim nebijis izstādes dalībnieks ir arī Holandes firma „Hydraram”, kas piedāvā koku kniebējgalvas, Baltkrievijas mežu produkcijas eksportētājs „Bellesexport” un vēl citi nozares uzņēmumi,” – tā Māris Briedis.

Visaptverošs mežsaimniecības un koksnes produktu piedāvājums
Izstādē vienkopus būs skatāmas mežrūpniecības mašīnas, iekārtas, palīgaprīkojums, kokmateriālu apstrādes mašīnas, iekārtas, kaltes un to aprīkojums, šķeldas ražošanas un transportēšanas iekārtas, dažādi mērinstrumenti, globālās pozicionēšanas sistēmas un vēl daudz kā cita.

Sertifikācijas pakalpojumus izstādē piedāvās viena no pasaulē vadošajām sertifikācijas institūcijām – „BM Trada Latvija”, kā arī „PEFC Latvijas padome”. Arboristu pakalpojumus piedāvās pašmāju uzņēmums „AbroPro”, tehnikas remontdarbus – Vidzemes Dīzeļu remonta centrs. Koka mājas prezentēs „Sakarnieks” un „Būve Wood Line”, meža augsnes frēzes – „UOT”, meža piekabes – „Hydracom”, malkas sagatavošanas iekārtas individuālām vajadzībām un apjomīgai ražošanai – „Eduards IKU”, augstas kvalitātes aprīkojumu meža un lauksaimniecības tehnikai – „Lattrack”. Arī ikgadējs dalībnieks „Ergo E.B.F” no Saldus izstādē prezentēs malkas sagatavošanas iekārtas. Iespaidīgus demonstrējumus Ķīpsalā sola Igaunijas uzņēmums „Puukujurid”, rādot, ko tik vien nevar izveidot ar motorzāģi. Tas ir jāredz!

Šie ir tikai daži no izstādes dalībniekiem. Piedalīsies vēl dažādi mežsaimniecības un citu saistīto nozaru uzņēmumi no Baltkrievijas, Nīderlandes, Igaunijas, Austrijas, ASV un citām valstīm!

Aktivitātes studentiem un skolēniem

Šī gada izstādē pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu un atraktīvu piedāvājumu startēs Ogres Valsts tehnikums. Viņu ekspozīcijā notiks dažāda veida mežsaimniecības demonstrācijas un spraigas sacensības.

Vēl var pieteikt dalību izstādē!

Iepriekšējā izstāde pulcēja vairāk nekā 145 dalībniekus un 18 tūkstošus apmeklētāju. Ja arī Jūs vēlaties piedalīties izstādē "Mežs un Koks 2014" un prezentēt savu uzņēmumu vai tā piedāvājumu, tad piesakieties janis.abolins@bt1.lv.

Meža tehnikas demonstrējumi Birzgales mežā
Dienu pirms izstādes, 24. aprīlī, aicinām ikvienu interesantu uz Birzgales pagastu, kur notiks meža tehnikas demonstrējumi. Būs harvesteri, forvarderi, kokvedēji, šķeldotāji, malkas sagatavotāji un vēl citi. Apmeklējums ir bez maksas. Precīzākām norādēm sekot līdzi izstādes mājaslapā www.bt1.lv/mk/

Trīs starptautiskas izstādes lieliem un maziem meža, lauku un dārza darbiem!

Kā zināms, no 25. līdz 27. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaikus ar izstādi „Mežs un Koks 2014” blakus hallē un pie halles ārējā ekspozīcijā ikviens varēs iepazīties ar dārza un floristikas produktiem un pakalpojumiem izstādē „Dārzs. Flora 2014”. Savukārt aplūkot lauksaimniecības tehniku un saņemt noderīgus risinājumus saimniecībā varēs lauksaimnieciskās ražošanas un infrastruktūras izstādē „Rigaagro 2014”.

Darba laiki:
25. aprīlī 12.00–18.00
26. aprīlī 10.00–18.00
27. aprīlī 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem: 3,50 EUR
Studentiem, skolēniem, pensionāriem: 2,50 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam bez maksas.

247863769.jpgTop