BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Pasākums Ķīpsalā priecēja gan bērnus, gan pieaugušos!

Aizvadītā nedēļas nogale – no 4. līdz 6. aprīlim – bijusi īpaši rosīga un iespaidiem bagāta, jo Ķīpsalā notika Latvijas lielākā un vienīgā bērnu preču, pakalpojumu izstāde un aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem – "Bērnu pasaule 2014" un „Kas te? Es te! Ķīpsalā”.

„Pagājušajā gadā biju šeit kopā ar savām meitām, bet šogad atbraucām jau kuplākā skaitā – četras ģimenes no Rundāles, un visi esam sajūsmā. Esam šeit jau vairāk nekā četras stundas un labprāt paliktu vēl, bet mana mazākā meitiņa vairs nevar nostāvēt. Visvairāk laika pavadījām pie palīdzības dienestiem, kur bērni visu izložņāja, izpētīja, aptaustīja un daudz ko uzzināja. Manai pirmklasniecei uzreiz radās pilnīgi cita izpratne par drošību! Vēl paspējām apzīmēt magnētiņus ledusskapim, pagatavot pirmo sveci, tikt pie skaista zīmējuma uz sejas, izveidot brīnišķīgas rokassprādzes, izspēlēties piepūšamajās atrakcijās... krustdēls nespēja vien izskraidīt starp Vara darbnīcu un mašīnu trasēm, savukārt manas meitenes nobildējās kopā ar Lupi un savēra skaistas krelles! Bērni ir pārlaimīgi, un šī pasākuma apmeklējums mums viennozīmīgi kļūs par tradīciju visai ģimenei!” stāsta sestdien pasākumā satiktā Anetes un Sabīnes mamma Līga.


Kopā trīs dienu laikā pasākuma īpašo svētku atmosfēru Ķīpsalā baudīja 17 316 apmeklētāji.

Plašs preču klāsts un izdevīgi pirkumi!
Izstādē "Bērnu pasaule 2014" gan topošie, gan jau esošie vecāki par labām cenām varēja atrast visu nepieciešamo bērniem – bērnu apģērbu un apavus, higiēnas preces, bērnu pārtiku, preces mazuļu veselībai, muzikālas, attīstošas, radiovadāmas un izklaidējošas rotaļlietas, sporta preces, rotaļu laukumus, mēbeles bērnistabām, ratus un autokrēsliņus visplašākajā izvēlē! Arī topošās māmiņas izstādē varēja iegādāties sev apģērbu, kosmētiku un higiēnas preces.

Mazākie bērni "Dip Dap" stendā iemēģināja Latvijā ražotos koka skrejriteņus, bet lielākie – skrejriteni ar ķēdes mehānismu „Space Scooter” stendā. „Gigi Bloks” ekspozīcijā ikviens varēja iemēģināt savu roku „Gigi” celtniecības kluču krāmēšanā, veidojot gan mājas, gan dzīvniekus. Savukārt spēļu bode „Ludo” spēlēm piedāvāja līdz šim vēl nebijušu atlaidi – līdz pat 50 %, un liela apmeklētāju interese bija garantēta.

Plašu „TAKO” bērnu ratiņu klāstu piedāvāja veikals „Mārīte” – lielu apmeklētāju interesi izpelnījās tieši jaunākās kolekcijas un īpaša dizaina kolekcija par godu Rīgai. Šajā stendā bija pieejami ratiņi visdažādākajām gaumēm!
Saldam mazuļu miegam gultiņas un citas mēbeles piedāvāja „Troll Sigulda”, „Suwem”, „Baby Love” un vēl citi ražotāji, kas vecākiem sniedza iespēju iepazīties ar piedāvājumu un veikt pasūtījumu vai iegādāties mēbeles uz vietas.

Bērnu modes zīmolu „Mimimi”, „Eco Emi”, „Petra” un „Glam Collection” stendos īpaši uzkavējās meiteņu mammas, jo tur varēja iegādāties skaistas un kvalitatīvas kleitas un citas drēbītes mazajām princesēm. Mazos kārumniekus visvairāk priecēja Latvijā ražotie, gardie mammas biezeņi "Rūdolfs", „German Products Baltics” prezentētie „Hamanek” biezeņi, Latvijā ražotās „Choco” šokolādes un brīnišķīgais "Skrīveru mājas saldējums".

Aizraujoši un izglītojoši piedzīvojumi kopā ar „Kas te? Es te!” varoņiem!
Otrpus izstādei bija milzum daudz atraktīvu, sportisku, izglītojošu un sirsnīgu aktivitāšu bērniem un viņu vecākiem. Kopīgi darboties aicināja iemīļotie TV varoņi – Lupe, Varis, Konstantīns, Pukšs – un dažādas organizācijas – iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi u. c. Bērni tika vesti aizraujošos piedzīvojumos! Kopā ar RIMS un RTU bērni piedalījās dažādos izzinošos eksperimentos – krāsoja pienā, veidoja dūmu mākoni, lavas lampas, elektrisko makšķeri, pH indikatoru un vēl! Tāpat notika arī mākslas un rokdarbu nodarbības, meistarklases, kur tika veidotas sveces, krelles, rokassprādzes, kronīši, lidmašīnas, magnēti, origami, krāsotas saulītes „Saules muzejā”, tika zīmēts un līmēts kopā ar „Rimonne Rīga”, kā arī pīti meldri RIMS stendā.

Puišiem īpaši aizraujošu nodarbi bija sarūpējis „MyKid” un „LEGO Education” – bērni tika aicināti piedalīties robotikas darbnīcās, kur veidoja „Lego” robotus, kas pēc tam tika programmēti un testēti darbībā! Tas tik bija aizraujoši!

Bez mākslinieciskajām izpausmēm bija arī sportiskās aktivitātes – izstādes laikā gan bērni, gan pieaugušie piedalījās elektrovadāmo automobiļu sacensībās, lidināja ar roku vadāmos planierus, spēlēja galda tenisu, spīdmintonu, piedalījās Bīdemenu sacīkstēs un rāpās klints kāpšanas sienā! Bērni ar prieku piedalījās aktivitātēs, kur varēja demonstrēt savu veiklību un radošo garu!

Izstādē plašu preču klāstu un daudzveidīgas aktivitātes piedāvāja vairāk nekā 150 dažādi uzņēmumi.

112 glābēji un viņu tehnika!

Lielā cieņā, īpaši puikām, bija glābšanas un palīdzības dienestu zona, kur varēja ierāpties un pasēdēt pie ugunsdzēsēju, policijas un neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīnu, motociklu stūres un pagrozīt glābšanas laivas stūri, iepazīties ar glābējiem, aplūkot tiem nepieciešamo aprīkojumu un ekipējumu, kā arī iesaistīties rotaļās.

Bērni aizraujošā veidā uzzināja par to, kā pasargāt sevi un savus tuvākos dažādās dzīves situācijās – tika stāstīts par sadzīves elektroierīču lietošanu un drošību, drošību uz ceļa un ārpus mājas, tika demonstrēts, kā sniegt pirmo neatliekamo palīdzību, kā izsaukt glābējus un skaidrots, kādās situācijās tas ir nepieciešams. Bērni arī paši varēja izmēģināt savus spēkus „Anniņas” atdzīvināšanā!

Tāpat bērni bija laipni gaidīti draudzīgajā Zobu „busiņā”, lai sadraudzētos ar zobārstu, uzzinātu par zobu kopšanu, iemācītos pareizi tīrīt zobus, uzzinātu, kā saldumi ietekmē zobiņu veselību, kā arī saņemtu konsultāciju par savu zobu stāvokli! Mazie drosminieki saņēma arī dāvaniņas!

Uz skatuves – radoši, muzikāli un dejiski priekšnesumi!

Uz pasākuma skatuves trīs dienas saimniekoja Sivēntiņš, kurš aicināja uzstāties vairāk nekā 500 mazos dziedātājus un dejotājus no visas Latvijas – Agra Daņiļeviča deju studiju "Dzirnas", Olgas Pīrāgs studiju un deju grupu „Riki-tiki”, vokālo grupu "Tik un tā", popgrupu „Noslēpums”, radošās attīstības centru „Namiņš”, bērnudārzu „Lāsīte” un vēl citus talantīgus bērnus. Topošajām māmiņām par prieku notika arī zīmola „Mothercare” modes skate. Tāpat uz skatuves ar priekšnesumiem priecēja arī dzīvnieku tēli no atpūtas centra „Lido”.

"Bērnu pasaule 2014” un „Kas te? Es te! Ķīpsalā" rīkoja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Televīzija. Izstādi atbalstīja Delfi.lv, Mammamuntetiem.lv, Dievietei.lv, E-novads.lv, Managimene.lv, 3ade.lv, PatiKids.com, Brivbridis.lv un Espati.lv.

361907958.jpg
973602294.jpg
846160888.jpg
259002685.jpg
558319091.jpgTop