BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

TOP 10 labumi izstādē „Bērnu pasaule 2014”

No 4. līdz 6. aprīlim izstādes „Bērnu pasaule 2014” apmeklētājus sagaidīs daudz atraktīvu, sportisku, izglītojošu un sirsnīgu aktivitāšu, kā arī plašs preču un pakalpojumu klāsts. Lai neko nepalaistu garām, esam sagatavojuši piedāvājumu un iespēju TOP 10!

1. Datorspēļu vietā - attīstošās rotaļlietas un galda spēles!
Izstādes piedāvājumā būs gan elektrovadāmi automobiļi, gan ar roku vadāmi planieri, Bīdemenu rotaļlietas, pasaulē labākās un populārākās galda spēles – arī stratēģiskās galda spēļu sistēmas, spīdmintons lielākiem un OgoDiski mazākiem aktīvās atpūtas cienītājiem, intelektuālās galda spēles, kas ļauj spēlētājiem izpausties arī mākslinieciskajā jaunradē. Būs arī karaspēles ar figūriņām uz īpašiem spēļu galdiem, kas imitē fantastikas pasaules, lielizmēra celtniecības kluči un vēl! To patiešām var saukt par vērtīgi pavadītu laiku!

2. Atraktīvi par elektroierīču lietošanu un pirmo medicīnisko palīdzību!
Ikviens – gan mazs, gan liels – varēs klausīties un skatīties gan demonstrācijas, gan filmiņas par sadzīves elektroierīču lietošanu un drošību, par elektrodrošību ikdienā un arī ārpus savas mājas. Bērni varēs iepazīties ar A/S „Sadales tīkls” operatīvo transportu. Tāpat ikviens būs laipni aicināts apskatīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības operatīvo transportu un aparatūru, apgūt pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu un uzzināt, kādās situācijās nepieciešama 113 izsaukšana.

3. Tiec pie stilīga braucamā!
Pavasaris aicina būt aktīviem un baudīt kā saulaino laiku, tā arī pavasara vēja pieskārienus! Izstādē plašā klāstā tiks piedāvāti dažādi braucamie – gan dažādu zīmolu līdzsvara ritenīši mazākiem bērniem, gan skrejriteņi jau lielākiem bērniem un pat pieaugušajiem. Būs arī jaunumi – skrejritenis ar ķēdes mehānismu un līdzsvara riteņi mocīša veidolā. Mazie riteņbraucēji būs sajūsmā!

4. Veido un darini pats!
Visu pasākuma laiku darbosies daudz un dažādas radošās darbnīcas – varēs zīmēt, līmēt, krāsot un veidot. Piedalies origami locīšanā, meldru pīšanā, ebru mākslas darbnīcā, izveido savu magnētu, saulīti un lupatu lelli. Kopā Lupi darini garākās krelles, bet ar Vari veido skaistākās papīra lidmašīnas! Nāc un piedalies!

5. Sapos mazo gan ikdienai, gan svētkiem!
Plašā klāstā tiks piedāvāti apģērbi visām sezonām gan puikām, gan meitenēm vecumā līdz 14 gadiem. Daži zīmoli piedāvā fantastisku iespēju – vienādu apģērbu māmiņām un meitām vai dēliem un tēviem – vecāki un bērni varēs doties ielās vienotā stilā! Jo īpaši plaša izvēle būs mazo princešu svētku kleitiņām – gan dāmu cienīgas kleitas ar mežģīnēm, gan no bioloģiskās kokvilnas darinātas gaišas kleitas, gan vienkāršas un praktiskas svētku kleitas skaistās krāsās, gan koši tilla svārciņi, burvīgas cepurītes un plašs aksesuāru klāsts!

6. Atrodi savam mazulim skaistākos ratiņus!

Izstādē būs apskatāms visplašākais ratiņu piedāvājums. Tiks prezentēti moderni, mūsdienīgi, augstas kvalitātes ratiņi, kā arī jaunākās ratiņu kolekcijas. Izstādē „Bērnu pasaule” pirmo reizi tiks prezentēta unikāla bērnu ratiņu kolekcija, kas tapusi par godu Rīgai kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētai! Kolekcija ir veidota speciāli mazajiem rīdziniekiem un rīdziniecēm, bet izstādes laikā tos varēs pasūtīt ar jebkuru savu izvēlēto dizainu! Jaunie vecāki varēs iegādāties gan sporta, gan pastaigu, gan dvīņu un arī bērnu leļļu ratus!

7. Lai bērnistaba top par bērna sapņu karaļvalsti!
Topošie un jau esošie vecāki varēs iegādāties un pasūtīt gaumīgas bērnistabas mēbeles, kuras piedāvās gan pašmāju, gan ārzemju ražotāji. Piedāvājumā daudzveidīgas, kvalitatīvas un ekoloģiskas koka mēbeles, kas izceļ koka dabisko skaistumu, bērnu gultiņas un skapīši ar Swarovski kristāliem, pasakaini skaistas gultiņas, krēsliņi, grāmatu plaukti un citas mēbeles ar „Disney” animācijas filmu varoņiem. Tāpat varēs iegādāties arī gaumīga dizaina barošanas krēsliņus un gultas veļu!

8. Uzzini par harmoniskām dzemdībām!
Topošie vecāki un īpaši topošās māmiņas izstādes laikā varēs konsultēties ar Latvijas Dūlu apvienības speciālistiem, lai uzzinātu visu par dūlu sniegto atbalstu sievietei un ģimenei grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikā. Tāpat varēs uzzināt, kas ir rebozo lakats. Tiks arī demonstrēts, kā gaidību laikā var palīdzēt relaksācija ar rebozo lakatu. Vēl apmeklētāji varēs izjautāt visu par cilmes šūnu uzglabāšanu Cilmes šūnu bankā un atlaidēm šiem pakalpojumiem, kā arī iepazīties ar Natalis gelu, kas paredzēts māmiņas dzemdību procesa atvieglošanai un sāpju mazināšanai.

9. Eksperimentē un piedalies robotikas darbnīcās!
Puikas, sarosās! Aicinām izstādē piedalīties robotikas darbnīcās, kuras sadarbībā ar „LEGO Education” rīkos bērnu un jauniešu centrs "MyKid"! Darbnīcās ikviens varēs būvēt ar elektromotoriem un sensoriem darbināmus robotus, kā arī speciālā datorprogrammā veikt šo robotu programmēšanu un testēt tos darbībā! Tāpat nelaid garām iespēju piedalīties dažādos eksperimentos, kur varēs izveidot lavas lampas jeb virstošus eļļas burbuļus, pH indikatoru, milzu dūmu burbuli, lipīgo gļotuci un, iespējams, piedzīvot pat sprāgšanu un uzpūšanos!

10. Labi piedāvājumi pašiem mazākajiem!
Nav aizmirsts arī par topošajām māmiņām un pašiem mazākajiem! Izstādē varēs atrast un izdevīgi iegādāties gan pirmās nepieciešamības preces, gan vēl daudz ko citu – higiēnas preces, bērnu pārtiku, preces mazuļu veselībai un drošībai, muzikālas un attīstošas rotaļlietas, rotaļu laukumiņus, autokrēsliņus, barošanas krēsliņus, grūtnieču spilvenus, apģērbus, aksesuārus un kosmētiku. Plašā klāstā arī apģērbi pašiem mazākajiem, turklāt par labām cenām!

Iepērcies izdevīgi!
Kā zināms, no 4. līdz 6. aprīlim Ķīpsalā mutuļos enerģija, patīkama kņada un bērnu smiekli, jo notiks Latvijas aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem "Bērnu pasaule 2014” un „Kas te? Es te! Ķīpsalā”! Trīs dienu garumā vairāk nekā 100 uzņēmumu piedāvās plašu preču un pakalpojumu klāstu, kā arī akcijas un izdevīgus piedāvājumus! Plašāka informācija: www.bt1.lv/bp

"Bērnu pasaule 2014" un „Kas te? Es te! Ķīpsalā” darba laiks:
4. un 5. aprīlis 10.00–18.00
6. aprīlis 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:

Pieaugušajiem – 4,50 EUR
Bērniem no 4 gadu vecuma – 4,50 EUR
Pensionāriem – 3,50 EUR
Ģimenes biļete (2+2) vai (1+3) – 15 EUR

"Bērnu pasaule 2014” un „Kas te? Es te! Ķīpsalā" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Televīzija. Izstādi atbalsta Delfi.lv, Mammamuntetiem.lv, Dievietei.lv, E-novads.lv, Managimene.lv, 3ade.lv, PatiKids.com, Brivbridis.lv un Espati.lv.

590759277.jpg
50750732.JPG
299194335.jpg
301422119.JPG
28625488.JPG
374603271.jpg
286621093.JPG
868438720.jpgTop