BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Sapos mazo princesi lielajam notikumam!

Klāt pavasaris, un līdz ar to arvien straujāk tuvojas arī izlaidumu laiks bērnudārzos. Tas ir pirmais lielais notikums mazās meitenes dzīvē un nav iedomājams bez skaistas svētku kleitas. Lai mazā būtu gatava izlaidumam, aprīļa sākumā izstādē „Bērnu pasaule 2014” varēs gan apskatīt, gan iegādāties jaunāko kolekciju princešu kleitas, aksesuārus un apavus.

Ekskluzīvas un elegantas svētku kleitas
Ja mazā absolvente vēlas justies kā īsta princese, viņa noteikti priecāsies par izstādē apskatāmajām Latvijas bērnu modes zīmola „Mimimi” dāmu cienīgām kleitām! Šis zīmols veido apģērbus 2–8 gadus jaunām meitenēm un specializējas tieši uz svētku kleitām, kuras lieliski noderēs kā bērnudārza izlaidumā, tā citos pasākumos. Praktiski visos modeļos izmantotas mežģīnes, kas kleitas padara gaisīgas un elegantas. Tiek veidoti arī komplekti MiniMe – vienādas kleitas māmiņām un viņu meitām!

Dabiski, ekoloģiski un skaisti!

Zīmols „EcoEmi” mazajām izstādes apmeklētājām piedāvās elegantas, vieglas un gaisīgas svētku kleitas baltos toņos – gluži kā tikko pavasarī modies tauriņš! Šie apģērbi tiek izstrādāti un ražoti iedvesmu rodot bērnos – katrs apģērba modelis tiek rūpīgi pārdomāts, lai apģērbs būtu ne tikai moderns un skaists, bet arī funkcionāls, dabisks, elpojošs, neradītu alerģijas un neierobežotu kustību brīvību! Bērnu apģērbu ražošanā tiek izmantota tikai bioloģiski audzēta kokvilna. „EcoEmi” apģērbus papildina dažādi dizaina elementi – tamborētas un adītas pīnes, lentes, puķes, kā arī dažādi izšuvumi un aplikācijas. Tikai izstādē „EcoEmi” svētku kleitas varēs iegādāties par īpaši pievilcīgu cenu, kā arī saņemt bonusā atlaides pirkumiem vēl divus mēnešus pēc izstādes!

PETRA – mazas kleitas lieliem piedzīvojumiem!
Mežģīnes, rišas, gaisīgi volāni, ziedu raksti un lentes – tā var raksturot zīmola „Petra” jauno kolekciju, kuru varēs apskatīt un izdevīgi iegādāties izstādē „Bērnu pasaule 2014”.
Zīmola „Petra” tērpi ļauj ikvienai aktīvai meitenei justies ne vien ērti un brīvi, bet arī izskatīties skaisti, jo kolekcijās tiek izmantoti tikai visaugstvērtīgākie un ādai tīkamākie kokvilnas audumi. Kleitu modeļi ir vienkārši un praktiski, lielākoties bez tik neērtajām aizdarēm. Nāc uz izstādi un piepildi mazās meitenes lielos sapņus!

Šie ir tikai daži no zīmoliem, kas izstādes „Bērnu pasaule 2014” apmeklētājiem piedāvās svētku un ikdienas apģērbus. Savus īpašos piedāvājumus prezentēs arī „Hebe.lv”, „Pinokio.lv”, „Thermo Kid”, „Kids Palace”, „Adatyte.com”, „Gotrei” un vēl.
Savukārt 5. un 6. aprīlī topošie un jaunie vecāki tiek aicināti uz zīmola „Mothercare” modes skati, kas notiks uz skatuves hallē Nr. 2.

Kā zināms, aprīļa pirmā nedēļas nogale būs īpaši aizraujoša un iespaidiem bagāta, jo Ķīpsalā notiks Latvijas lielākā un vienīgā bērnu preču, pakalpojumu izstāde un aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem – "Bērnu pasaule 2014" un „Kas te? Es te! Ķīpsalā”. Vecāki izstādē varēs iegādāties ne tikai apģērbus, apavus un aksesuārus dažāda vecuma bērniem, bet arī ratiņus, autokrēsliņus, mēbeles, kosmētiku, bērnu pārtiku un dažnedažādas rotaļlietas, turklāt izstādes dalībnieki ir sagatavojuši virkni dažādu izdevīgu piedāvājumu un akciju! Arī topošajām māmiņām – īpaši aksesuāri un apģērbi. Toties lielākie bērni varēs izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus kopā ar TV raidījuma „Kas te? Es te!” varoņiem! Plašāka informācija: www.bt1.lv/bp

"Bērnu pasaule 2014" un „Kas te? Es te! Ķīpsalā” darba laiks:
4. un 5. aprīlis 10.00–18.00
6. aprīlis 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 4,50 EUR
Bērniem no 4 gadu vecuma – 4,50 EUR
Pensionāriem – 3,50 EUR
Ģimenes biļete (2+2) vai (1+3) – 15 EUR

"Bērnu pasaule 2014” un „Kas te? Es te! Ķīpsalā" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Televīzija. Izstādi atbalsta Delfi.lv, Mammamuntetiem.lv, Dievietei.lv, E-novads.lv, Managimene.lv, 3ade.lv, PatiKids.com, Brivbridis.lv un Espati.lv.888092041.jpg
600646972.jpg
566009521.jpg
149902343.jpg
966094970.JPG
665466308.jpg
90026855.jpgTop