BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Itāļu uzņēmums "Officine Gullo" piedāvās visu nepieciešamo lieliskai virtuvei

“Officine Gullo” ir pasaulslavens ekskluzīvu metāla virtuvju, profesionālu ēdiena gatavošanas ierīču un virtuves piederumu ražotājs visprasīgākajiem un ietekmīgākajiem klientiem.

Šogad pirmo reizi izstādes “Furniture & Design Isle 2023” laikā interesentiem būs iespēja iepazīties ar “Officine Gullo” piedāvājumu.

Florences uzņēmums ir slavens ar savu amatniecības meistarību un tehnoloģiskām inovācijām, radot tikai ar tādiem cēlmetāliem kā misiņš, varš un tērauds saskaņā ar visaugstākajām Florences tradīcijām.

Labs ieguldījums nākotnē


“Officine Gullo” metāla virtuves savieno divas pasaules: seno meistarību un tehnoloģiskās inovācijas. Pateicoties izturīgajiem un vērtīgajiem materiāliem, no kuriem tās ir izgatavotas,“Officine Gullo” metāla virtuves ir prasmīgi izgatavotas tā, lai tās laika gaitā izturētu nolietošanos. Lai gan virtuves vidējais kalpošanas laiks svārstās no desmit līdz piecpadsmit gadiem, “ Officine Gullo” virtuves ir veidotas tā, lai tās kalpotu mūžīgi, tas ir ieguldījums nākotnē.

Izstādes ietvaros būs iespējams aplūkot Fiorentine kolekcijas virtuves moduli ar nosūcēju un plašāk iepazīties ar ražotāju.

ARCHIDECO, jauns galamērķis Baltijā augstas kvalitātes dizainam – mēbeles, virtuves, apgaismojums, santehnika, interjera aksesuāri un fitnesa aprīkojums, viss no augstvērtīgiem materiāliem tapis un ieturēts tīrā un izsmalcinātā dizainā.

Vairāk: 

https://archideco.lv/en/

1649426727_12810.jpg
1564029591_12810.jpg
1954042026_12810.jpg
1272095115_12810.jpgTop