BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau piektdien atklās izstādi “Balttour 2023”!

Piektdien, 3. februārī, darbu sāks starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”. Trīs dienas Ķīpsalā ceļotāji izvēlēsies, plānos un iegādāsies ceļojumus, bet nozares profesionāļi dibinās biznesa kontaktus un bruģēs ceļu jaunām sadarbībām. Vienuviet satiksies visi, kuri ar ceļošanu ir uz tu!

Aicinām Jūs uz “Balttour 2023” oficiālo atklāšanas ceremoniju 3. februārī plkst. 11.00 hallē Nr. 2 uz skatuves.

Izstādes atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Ilze Indriksone
, ekonomikas ministre
Džovanni Kesa (Giovanni Chessa), Sardīnijas tūrisma ministrs
Federico Palmieri, Itālijas diplomātiskās pārstāvniecības Latvijā vadītāja vietnieks
Martins Gauss, “airBaltic” valdes priekšsēdētājs
Fredis Bikovs, “Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras” direktors
Iveta Strupkāja, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora vietniece eksporta jautājumos
Ēriks Lingebērziņš, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidents
Viesturs Tīle, BT 1 valdes priekšsēdētājs

Ceremonijas noslēgumā tiks paziņoti balvas “Gada cilvēks tūrismā 2020–2022” laureāti.

Plāno ceļojumu? Ieplāno arī “Balttour”!
No 3. līdz 5. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā atkal notiks izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”. Iepazīt tuvākas un tālākas zemes aicinās vairāk nekā 300 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Turcijas, Uzbekistānas, Vācijas, Kostarikas, Ungārijas, Spānijas, Somijas, Čehijas, Indonēzijas un citām valstīm. Interesenti varēs apmeklēt arī Gruzijas, Slovākijas, Ukrainas un Melnkalnes nacionālos kopstendus. Ar savu novadu pērlēm un jaunumiem izstādē iepazīstinās arī Latgales, Zemgales, Vidzemes, Sēlijas un Kurzemes tūrisma uzņēmēji un tūrisma informācijas centri. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra! Vairāk: www.balttour.lv

“Balttour 2023” oficiālais tūrisma galamērķis – Sardīnija
Aicinām apmeklēt arī Sardīnijas ekspozīcijas (Nr. H6) oficiālo atklāšanas ceremoniju plkst. 12.15. Stendu atklās Sardīnijas tūrisma ministrs Džovanni Kesa (Giovanni Chessa) un Kaljāri lidostas direktors Davide Kronjaleti (Davide Crognaletti).
Sardīnija – vairāk nekā tikai jūra!

Savukārt plkst. 12.30 uz “EXIT RĪGA” stenda atklāšanu aicina Pierīgas tūrisma asociācija, bet plkst. 13.15 uz programmas “Vasaras sezona 2023” atklāšanas pasākumu aicina “TEZ TOUR Latvija”.

Izstādi-gadatirgu “Balttour” organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

1951239937_12158.pngTop