BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Nāc uz “Latvijas Grāmatu izstādi 2023” un mainies ar grāmatām!

Šobrīd ir īstais laiks pārlūkot savus grāmatu plauktus un atbrīvot vietu jaunieguvumiem, jo no 3. līdz 5. martam „Latvijas Grāmatu izstādē 2023” Ķīpsalā darbosies “Grāmatu maiņas punkts”.

Ikviens ir aicināts nākt uz „Latvijas Grāmatu izstādI 2023” un ņemt līdzi grāmatas, kas jau daudzkārt pārlasītas un vairs nav aktuālas, lai iemainītu pret vēl nelasītām.

Šogad Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija Apmaiņas fonda ieguldījums “Grāmatu maiņas punktā” ir vairāk nekā 4500 grāmatu! Izstādes apmeklētāji “Grāmatu maiņas punktā” varēs atrast bilžu un pasaku grāmatas bērniem, mākslas grāmatas, nozaru un uzziņu literatūru, daiļliteratūru un citu lasāmvielu dažādās svešvalodās. Maiņas punkts nodrošina iespēju bez maksas apmainīties ar grāmatām, un tā devīze ir “Nāc un iemaini pret īsto!”

Repozitārija Apmaiņas fondā grāmatas maiņas punktam tiek atlasītas ar izpratni par lasītāju iemīļotāko lasāmvielu. Jāuzsver, ka tie ir liekie grāmatu dubleti, kas papildinājuši Apmaiņas fondu no filiālbibliotēku krājumiem un lasītāju dāvinājumiem.

“Grāmatu maiņas punkts” Ķīpsalā tiek organizēts jau kopš 2009. gada. Un ik gadu no Maiņas punkta izstādē uz jaunām mājām tiek aiznestas vismaz 4000 grāmatas.

"Latvijas Grāmatu izstādi" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju.

Sekojiet izstādes jaunumiem arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/gramatuizstade

Izstādes darba laiks:
3.–4. marts 10.00–18.00
5. marts 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Biļetes iepriekšpārdošanā internetā – 3 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas


Warning: include(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in D:\Data\bt1.lv\intranet\db\id_new.php on line 83

Warning: include(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in D:\Data\bt1.lv\intranet\db\id_new.php on line 83

Warning: include(https://www.bt1.lv/intranet/db/photos_new.php?subid=12114): Failed to open stream: No such file or directory in D:\Data\bt1.lv\intranet\db\id_new.php on line 83

Warning: include(): Failed opening 'https://www.bt1.lv/intranet/db/photos_new.php?subid=12114' for inclusion (include_path='.;C:\php\db') in D:\Data\bt1.lv\intranet\db\id_new.php on line 83Top